ХМІЛЬНИЧАНИ СТАЛИ КРАЩИМИ В ТУРНІРІ З АМАТОРСЬКОГО ФУТБОЛУ… Можливо хоч тепер міська влада Хмільника зверне увагу на розвиток цього виду спорту в місті?

ХМІЛЬНИЧАНИ СТАЛИ КРАЩИМИ В ТУРНІРІ З АМАТОРСЬКОГО ФУТБОЛУ… Можливо хоч тепер міська влада Хмільника зверне увагу на розвиток цього виду спорту в місті?
31.07.2012
Турнір, який проходив у Вінниці, було організовано громадською організацією «СЛАВІС-ВІННИЦЯ». Крім вінницьких команд, на турнір приїхали дві команди з Хмільника. Одна з яких у підсумку і перемогла.

Загалом цього року участь у змаганнях приймало 18 команд. Хмільницький край представляли команди «Олімпік» з села.Вишенька та "Металіст" з Хмільника.

Нажаль "Олімпік", поступившись вже в першій грі, завершив змагання.

Проте команда «Металіст» з Хмільника перемогла в 5 іграх і в підсумку стала переможцем турніру.

- Я часто беру участь у таких турнірах, - зазначив гравець хмільницького «Металіста» Олександр Вознюк. - Навчаюся на факультеті фізвиховання педагогічного університету. Добре, що у Вінниці дають змогу аматорам проявити себе. Радий, що можна ось так просто зібратися і пограти в улюблену гру.

Сподіваємося, що після цієї перемоги, міська влада Хмільника все ж таки зверне увагу на розвиток аматорського футболу в місті, а не буде відправляти «хвальних футболістів» косити траву та вимагати плату за використання спортивних майданчиків.Пропонуємо вашій увазі список учасників команди «Металіст», які здобули перемогу в турнірі:

Бугаєв Ярослав (грає в "Торнадо" м.Хмільник)

Ашуров В'ячеслав (грає в "Металіст" м.Хмільник) - капітан

Козяр Олександр (грає в "Металіст" м.Хмільник)

Бамбура Вадим (грає вграє в "Металіст" м.Хмільник)

Вознюк Олександр (грає в "Металіст" м.Хмільник)

Степанов Антон (грає в "Металіст" м.Хмільник)

Біленко Олександр (грає в "Металіст" м.Хмільник)

Представник команди:

Шишковський Геннадій