ХМІЛЬНИЧЧИНА МАЄ СВОГО ПРЕДСТАВНИКА В ГРОМАДСЬКІЙ РАДІ ПРИ ВІННИЦЬКІЙ ОДА
28.12.2012
![gr rada 2012](/sites/default/files/styles/compressor/150x120/text_images/74b7d9f37bc5117177574a00520dc680.jpg?itok=4sqBrO2N)
Про це повідомляє Інформаційний ресурс громадських рад Вінниччини.
Загалом на розгляд ініціативної групи по створенню громадської ради при ОДА було подано 63 заяви від інститутів громадянського суспільства Вінниччини.
До нового складу Громадської ради при облдержадміністрації увійшло 56 представників інститутів громадянського суспільства, які одноголосним рішенням на зборах обрали головою Громадської ради при облдержадміністрації - Пилипа Прудиуса, який очолює громадську організацію «Вінницька обласна асоціація ендокринологів».
Зі складом новообраної громадської ради при Вінницькій обласній державній адміністрації можна ознайомитися ТУТ.
![gr rada 2012_ 2](/sites/default/files/styles/compressor/600x400/text_images/e12794ffb7ff0add1570c18ffb35fbd3.jpg?itok=2ikBzTfM)