Хмільник через 10 років – 4...

Хмільник через 10 років – 4...
25.08.2009
Ваші увазі пропонується чеогові роздуми на тему майбутнього Хмільника. На цей раз на вашу увагу претендує Мирослава Дворніцька. Отож, робота на тему: „Як я бачу розвиток мого міста за 10 років через призму діяльності неурядової організації в якій я працюю” від пані Миросі...

Кожен бачить по-своєму розвиток міста в якому живеш. Я, наприклад, вважаю, що у нашому місті, місті-курорті Хмільнику, є багато плюсів, але є і мінуси. І я б хотіла, щоб цих мінусів не було в майбутньому. Місто-курорт Хмільник дуже красиве, але потрібно прагнути, щоб воно стало ще кращим ніж є. Ось приклад: до нас часто приїжджають гості як з-за кордону, так із інших міст України. Припустимо, що хтось із них вирішив зробити для себе невеличку екскурсію по місту. Як ви думаєте, приємно було б бачити їм бездомних тваринок, які бродять вулицями міста? Це велика проблема. Бродячі тварини можуть бути хворі і розносити різні інфекції, тому я пропоную побудувати притулок для бездомних тварин.
Також потрібно боротися із тим, що люди кидають своє сміття де-попало, тим самим забруднюючи навколишнє середовище. Тож потрібно прийняти міри. Наприклад, встановити відеокамери і відстежувати хто смітить, і щоб той, хто смітить (порушник) відповідав за свої вчинки, припустимо платив штраф. Думаю один раз спробують і більше не схочуть (біда навчить). Також у нас забруднені не тільки вулиці, але й водойми. Через місто Хмільник протікає красива, повновода річка Південний Буг, в якій просто неможливо купатися тому, що замість щасливих облич відпочиваючих на мальовничих берегах річки ми бачимо пляшки та різне сміття, яке плаває як на поверхні води так валяється і на берегах водоймищ. Ось так можна захворіти на менінгіт та багато інших хвороб. Отже, потрібно проводити заходи щодо очищення водоймищ.
Крім того, у нашому місті є прекрасний музей, але поставте питання: „Чому його майже ніхто не відвідує?”, „А який його зовнішній вигляд?”. Отримавши відповідь все стане зрозумілим, адже там вже десятками років не проводилися ремонти, реставрації та не поповнювався музей новими експонатами. Але ж фортеця, в якій розташований музей, побудована ще в ХVІІ ст., і є національною пам’яткою архітектури. Музей потрібно відреставрувати.
Не менш вагомою проблемою є наші дороги. Вони у жахливому стані. Саме завдяки цьому виникає ДТП і різні аварії, у зв’язку з чим помирає або отримують травми багато людей. Потрібно привести в порядок стан наших доріг.
І це далеко не всі проблеми, які є у нашому місті, але я сподіваюся, що впродовж цих 10 років ми вирішимо ці проблеми і наше місто розквітне на повну силу.
Тож заради цього потрібно діяти!