Хмільник – об’єктивний погляд?

Хмільник – об’єктивний погляд?
30.03.2011
Нещодавно в «Газеті по-українськи» (№1196 за 25.03.2011) було розміщено статтю про новообраного мера міста Хмільника Василя Грушка. На Інтернет-ресурсі цієї газети ця стаття називається «Василеві Грушку подарували мотоцикл за 12 тисяч доларів». Ну стаття, як стаття, зазвичай таке пишуть перед виборами, а не після… Але справа не в тому. На сайті Інформаційної агенції «Перспектива», в коментарях до цієї статті (вона також була розміщена на цьому ресурсі), з’явилося посилання з пропозицією ознайомитися з коментарями до її оригіналу, розміщеному на сайті www.gazeta.ua
Перейшовши за посиланням, я був щиро ними здивований. Вважаю за доцільне ознайомити читачів сайту з цими шедеврами...
Сергій (Сидориха) 30.03.2011 20:56

Підкажіть будьласка міському голові,про те, що у райдержадміністрації депутатів немає. Депутати є в районній раді. Пора вже навчитися елементарщині!!!

Хохол (Хмельник) 30.03.2011 19:59

Дешева ДЖИНСА!

Тетяна Василівна (Хмільник) 30.03.2011 17:53

Прийшла весна, хочеться виїхати на байку з гаража, але ж людям потрібно якось пояснити звідкіля усе це, от і замовили статтю. А ле це питання не закриває. Рано чи пізно відповідь потрібно буде давати чітко!!!

Патріот міста (notren@ua.ua) 30.03.2011 17:49

Так це ж з команди Мера вже намагаються замилити очі, мовляв і господар добрий і команду собі підібрав "креативну", а корупції немає. А ця стаття, як на мене, це перша спроба міського голови "привчити" потихеньку громадськість міста до думки , що держслужбовець у Хмільнику може їздити на мото за 12 тис$, або на новенькому Лексусі і бути при цьому кристально чистим перед законом громадянином.....

Микола (Хмільничанин) 30.03.2011 17:38

Маріє, Ви вважаєте, що потрібно закрити очі на усі ці питання та вдавати що нічого цього немає? (Оце позиція Українця!) А потім ще самі собі дивуємось що влада нас надурює як хоче.

марія (хмільник) 30.03.2011 17:27

Дався вам цей мотоцикл ! . Грушко порядна людина, справжній господар,і Хмільнику це тільки на користь. Звичайно, не скоро заспокояться ті, кого лишили влади...

Громадська думка (Що твориться у Хмільнику?) 30.03.2011 09:56

Коментар "Лапша на вухах" озвучує думку більшості громадян міста Хмільника, які як в тому анікдоті: все бачать, а язик відняло. Такого "управлінського шоку" Хмільник небачив уже давно. Як тільки мова заходить про міську владу, звучить фраза: Оце так вибрали!!!

Лапша на вухах (Що твориться у Хмільнику?) 30.03.2011 09:40

1)Перед виборами Пан Грушко у будинку культури заявив перед громадскістю міста про те, що мотоцикл він купив за рахунок свиней (приріст - 50% рентабельності як у професіонала-ветеринара, які напевно вирощувались на балконі двокімнатної квартири, оскільки інших арендованих площ, будівель, земельних ділянок під сарай державним чиновником не декларувались ), а тепер стверджує, що подарували родичі. Де правда?

2) Де інформація про квартиру та новий Лексус (із салону) у сина (теж до речі Держчиновника із зарплатою у 2-3 тис грн. на місяць)

3) Як ця інформація, яка , доречі - вважається офіційною, кореспондується із Законом України про корупцію?

4) До яких пір Пан прокурор буде "небачити" цього привселюдного "цирку", який твориться зараз у Хмільнику, чи можливо громадськість міста має вже їхати до генеральної прокуратури і там "будити" правоохоронну систему?

Кому цікаво прочитати оригінал – прошу перейти за посиланням:

http://gazeta.ua/articles/vinnitsa-newsparer/376255/comm#comments