Хмільник все ж таки може отримати клас, в якому навчатимуться понад 40 учнів

Хмільник все ж таки може отримати клас, в якому навчатимуться понад 40 учнів
12.05.2012
У відповідь на колективне звернення батьків, що стосувалося недопущення формування в одній з шкіл Хмільника класу, в якому навчатимуться понад 40 учнів, міський голова Хмільника Василь Грушко натякнув, що держава забезпечує право на вільний вибір навчального закладу та запевнив, що виконавчий комітет міської ради не допустить порушень Державних санітарних правил і норм, що стосуються організації навчально-виховного процесу.

10 квітня батьки 2-х четвертих класів хмільницької школи №2 звернулися з колективним зверненням до міського голови, з проханням втрутитися в ситуацію щодо об’єднання класів. На думку батьків таке об’єднання може призвести до формування одного класу, в якому буде навчатися понад 40 учнів.

http://pravongo.org/43-uchni-v-odnomu-klasi-tse-normalno-batky-uchniv-o…

Батьки школярів виступають проти такої «оптимізації», вважаючи, що це негативно вплине на засвоюваність навчального матеріалу учнями. Також, на думку батьків, таке об’єднання призведе до порушень Державних санітарних правил і норм утримання навчальних закладів та організації навчального процесу.

В своїй відповіді міський голова також запевнив, що «питання формування 5 класу буде вирішуватися на батьківських зборах …, які адміністрація СЗШ №2 планує провести 17 травня 2012 року».

Вашій увазі пропонується відповідь міського голови на колективне звернення батьків: