ХМІЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА ТАКИ ПОРУШУВАЛА ЗЕМЕЛЬНЕ ЗАКОНОДАВСТВО
12.08.2014
![images](/sites/default/files/styles/compressor/160x129/text_images/97e16ee4082b0d9549dbf26367b0d288.jpg?itok=agTXswfs)
У відповіді на запит на інформацію пан Гнатюк зазначив наступне:
«Державною інспекцією сільського господарства у Вінницькій області за результатами перевірки внесено клопотання про приведення у відповідність до вимог чинного законодавства прийнятих Хмільницькою міською радою рішень із порушенням вимог чинного законодавства».
Як зазначається в листі, виявленні порушення стосувалися застосування земельного сервітуту під час передачі земельних ділянок для ведення підприємницької діяльності.
![Сканировать10009](/sites/default/files/styles/compressor/452x640/text_images/d8ce8960e20a1b66c0a0ba6d9df74102.png?itok=CpOhu_Mx)
![Сканировать10010](/sites/default/files/styles/compressor/452x640/text_images/2449ac9b0d86727fd8881fce36872aad.png?itok=BZKEXyso)
Нагадаємо, що свого часу Державна інспекція сільського господарства у Вінницькій області внесла до Плану діяльності перевірку Хмільницької міської ради на предмет дотримання земельного законодавства через численні звернення громадян.