ХМІЛЬНИЦЬКА ПОЛІЦІЯ ІНФОРМУВАТИМЕ ПРО СВОЮ ДІЯЛЬНІСТЬ ЧЕРЕЗ САЙТ МІСТА

ХМІЛЬНИЦЬКА ПОЛІЦІЯ ІНФОРМУВАТИМЕ ПРО СВОЮ ДІЯЛЬНІСТЬ ЧЕРЕЗ САЙТ МІСТА
09.01.2018
Нещодавно в Хмільнику було затверджено Порядок оприлюднення інформації про діяльність Хмільницького відділення поліції. Відповідно до Порядку хмільницькі поліціянти щопонеділка надаватимуть статистичну інформацію про правопорушення, вчинені на території міста, для оприлюдненя на Офіційному веб-сайті міста Хмільника.
Сьогодні таку інформацію було опубліковано вперше.
Пропонуємо ознайомитися з «новорічною» статистикою правопорушень:
На виконання розпорядження міського голови від 22.12.2017р. “Про Порядок оприлюднення інформації про діяльність Хмільницького відділення поліції” інформуємо про те, що за минулий тиждень до Хмільницького відділення Калинівського відділу поліції Головного управління національної поліції у Вінницькій області надійшло 120 заяв та повідомлень громадян про кримінальні правопорушення та інші події, з них 16 внесено до єдиного реєстру досудових розслідувань. Серед них – шахрайство  (3), крадіжки (2), грабежі (1).
Протягом тижня Хмільницьким ВП проводилась робота по профілактиці, виявленню  правопорушень. Складено 77 адміністративних протоколи . Виявлено та задокументовано 3 факти насильства в сім’ї (173-2 КУпАП), виготовлення, зберігання самогону та апаратів для вироблення (ст. 176 КУпАП) – 9,  по 178 КУпАП складено 9 адміністративних протоколів, перевищення водіями транспортних засобів швидкості руху, невиконання сигналів регулювання дорожнього руху, порушення правил перевезення людей та інших правил дорожнього руху ст. 122 КУпАП – 27; керування транспортними засобами особами, які не мають права керування, або водіями, які не мають при собі чи не пред`явили для перевірки відповідних документів ст. 126 КУпАП – 1; керування транспортними засобами особами, які перебувають у стані сп`яніння ст. 130 КУпАП -0.
З початку 2018 року розшукано 1 злочинця. Станом на 09.01.2018 року Хмільницьким ВП Калинівського ВП ГУНП у Вінницькій області розшукується 12 осіб, які переховуються від органів досудового розслідування та суду, 1 безвісті зникла особа,  3 особи, що ухиляються від обліку в КВІ, та 5 осіб які ухиляються від сплати аліментів.
05.01.2018 року до чергової частини Хмільницького ВП надійшло повідомлення від невідомої особи, що розважально-готельному комплексі «Оазис», який розташований по вулиці 1-го Травня, 42 «А» в м. Хмільник знаходиться вибуховий пристрій. З приміщення було евакуйовано 30 відвідувачів разом із працівниками закладу. Було задіяно співробітників Хмільницького ВП, ДСНС, СБУ, кінологічної та вибухотехнічної служби Головного управління Національної поліції у Вінницькій області. Протягом декількох годин, із залученням службової собаки, було проведено обстеження приміщень закладу, всіх загальнодоступних місць, прилеглої території, під час якого вибухонебезпечних предметів не виявлено.
З метою профілактики та попередження скоєння кримінальних правопорушень, в тому числі в публічних місцях, відповідно до  щодобових розстановок на охорону публічної безпеки та порядку заступає 2 групи реагування патрульної поліції ( по 3 співробітники в одному екіпажі), а також задіюється наряд ДСО.
Оригінал інформаційного повідомлення можна знайти ТУТ.
Ініціативу впроваджено в рамках проекту «Формування безпечного середовища: спільна справа поліції та громади», що  реалізовується громадською організацією «ПРАВО» в партнерстві з Центром аналізу місцевої політики, Хмільницьким відділом поліції Головного управління національної поліції у Вінницькій області та Хмільницькою міською радою в рамках програмної ініціативи «Права людини та правосуддя» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».
Метою проекту є формування сталих зв’язків між поліцією, міською владою та громадськістю в місті Хмільнику для впровадження підзвітності поліції, встановлення та підтримання правопорядку, попередження злочинності, розвитку безпечного середовища в громаді.