ХМІЛЬНИЦЬКІ ДЕПУТАТИ ХОЧУТЬ БІЛЬШЕ ДІЗНАТИСЯ ПРО ФАКТИ ПІДРОБКИ РІШЕНЬ МІСЬКОЇ РАДИ
23.12.2015
![завантаження](/sites/default/files/styles/compressor/160x160/text_images/e0f121018be5659356b4c21234079e54.png?itok=kPyWnuSK)
Тоді за фактом підробки рішень було відкрито кримінальне провадження. Після цього справа розслідувалася кілька років, провадження то закривали, то відкривали, і наразі невідомо, на якому етапі знаходиться слідство.
Сподіваємося, що пані Тетяна Карпенко відгукнеться на запрошення депутатів і питання підробки рішень міської ради буде поставлено на контроль депутатів нового скликання.