ХМІЛЬНИЦЬКІ КОМУНАЛЬНИКИ ПЕРЕВЕРШИЛИ САМІ СЕБЕ В РЕМОНТІ ДОРІГ
01.10.2015
![завантаження](/sites/default/files/styles/compressor/160x156/text_images/90a9e60873d0ea5452b52b4633541844.jpg?itok=Xa3dy2wL)
Здавалося б, що вже нічим комунальники не здивують хмільничан. Але вони перевершили самих себе: якщо раніше ями закладали цеглою та засипали незрозумілою сумішшю, то зараз їх… закладають шматками асфальту та утрамбовують за допомогою кувалди…
![FXY_2juoGl0](/sites/default/files/styles/compressor/640x480/text_images/59e00f243607d9686b69630a5d91a05e.jpg?itok=iSkgOoIY)
Передбачаємо, що на цьому фантазія комунальників не закінчиться і тому зробимо їм маленьку підказку, як ще можна ремонтувати дороги в місті:
![дороги](/sites/default/files/styles/compressor/640x458/text_images/95cccf2d4cd4ee14cb34d2d2c07e95d5.jpg?itok=0ZnKNBob)