ХМІЛЬНИЦЬКІ ПОСАДОВЦІ ДОХАЗЯЙНУВАЛИСЯ ДО КРИМІНАЛЬНОЇ СПРАВИ

ХМІЛЬНИЦЬКІ ПОСАДОВЦІ ДОХАЗЯЙНУВАЛИСЯ ДО КРИМІНАЛЬНОЇ СПРАВИ
20.12.2014
deloМайже мільйон гривень, виділених на закупівлю будматеріалів, ніби «розчинилися» в повітрі. У прокуратурі Вінницької області заявляють, що не знайшли підтвердження того, що ці гроші були витрачені за призначенням.

Як повідомляє інтернет-видання РЕАЛ-Вінниця, з посиланням на прес-службу прокуратури Вінницької області, посадовій особі одного з управлінь міськради та двом керівникам комунального підприємства повідомили про підозру у вчиненні правопорушення за частиною 2 статті 364 КК України. За рішенням суду вони відпущені на свободу після сплати застави.

У матеріалах слідства містяться документи, згідно з якими вищевказані особи підписали завідомо неправдиві акти приймання будівельних робіт. За ним підприємством-підрядником на 950 тисяч гривень за рахунок бюджетних коштів закуплені будматеріали, але слідством було встановлено, що це не відповідає дійсності.

Для довідки:

Частина 2 Статті 364 Кримінального кодексу України:

Зловживання владою або службовим становищем, тобто умисне, з метою одержання будь-якої неправомірної вигоди для самої себе чи іншої фізичної або юридичної особи використання службовою особою влади чи службового становища всупереч інтересам служби, якщо воно завдало істотної шкоди охоронюваним законом правам, свободам та інтересам окремих громадян або державним чи громадським інтересам, або інтересам юридичних осіб карається позбавленням волі на строк від трьох до шести років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, зі штрафом від п’ятисот до однієї тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян та зі спеціальною конфіскацією.