Хмільницький міський голова відмовився від допомоги щодо розвитку ОСББ в Хмільнику?
25.04.2011
![](http://hmilnyk.osp-ua.info/image/2010/25112010/mayor(1).jpg)
1. Спростити процедуру реєстрації ОСББ;
2. Розробити чіткий та зрозумілий алгоритм дій для бажаючих створити ОСББ;
3. Створити ресурсний центр, який надавав би консультації бажаючим створити на налагодити діяльність ОСББ.
Також в своєму листі я запевняв, що наша організація та я особисто, готові зустрітися та обговорити ці питання, а також заявляв про готовність залучити для вирішення цих завдань інтелектуальні, матеріальні та фінансові ресурси, наявні в нашій організації.
На перший свій лист, сподіваюся з об’єктивних причин, я вчасно відповіді не отримав, тому був змушений звернутися до міського голови повторно. Вчора я отримав відповідь і хочу ознайомити з нею читачів сайту. Я свідомо не буду коментувати цю відповідь, щоб ні в кого не виникло враження, начебто я занадто вимогливий та прискіпливий до міського голови. Тому пропоную всім обізнаним з проблематикою розвитку ОСББ дати свою оцінку відповіді на мої пропозиції…
Пропозиції щодо розвитку ОСББ в місті Хмільнику:
![f1](/sites/default/files/styles/compressor/636x900/text_images/9da08868c3fbc3ba128acdc12a5e64b4.jpg?itok=QJYSAjNF)
![f2](/sites/default/files/styles/compressor/636x900/text_images/02edbae28837e0eff86e36ec44c6f036.jpg?itok=awWRTSH5)
Відповідь міського голови:
![f33](/sites/default/files/styles/compressor/636x900/text_images/9d8994145a4232c1ef79b89e995dee25.jpg?itok=rH4ebso5)