Хочете знати все про ініціативу «Партнерство «Відкритий Уряд», телефонуйте на «гарячу лінію» - 044 360 52 42

Хочете знати все про ініціативу «Партнерство «Відкритий Уряд», телефонуйте на «гарячу лінію» - 044 360 52 42
15.02.2012
Ви хочете дізнатися про впровадження в Україні міжнародної ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд», але не знаєте куди звернутися? Ви маєте власні думки, збираєте кращий досвід вашого регіону і хочете, аби його було включено до Національного плану з впровадження ініціативи, але не знаєте кому передати ваші напрацювання? Ви хочете допомогти громадським активістам, владі, але не знаєте, хто саме займається впровадженням ініціативи у вашому регіоні? Відповісти на ваші запитання, надати консультації та підтримати ваші починання готові консультанти всеукраїнської «гарячої лінії» (тел.044 360 52 42), яка була започаткована Громадським Партнерством «Відкритий Уряд».

Як зазначив голова Секретаріату Партнерства «Відкритий Уряд» Олексій Хмара, консультанти «гарячої лінії» чекають дзвінків від експертів, представників органів влади, громадських активістів та звичайних громадян, які хочуть і прагнуть змін в державному управлінні, питаннях боротьби з корупцією.

Вся інформація про діяльність Громадського Партнерства на підтримку впровадження в Україні ініціативи «Відкритий Уряд» доступна за посиланням: http://www.toro.org.ua/ogp/. Діяльність Громадського Партнерства фінансово підтримується Міжнародним фондом «Відродження» в рамках проекту «Сприяння Уряду України в належному впровадженні ініціативи «Партнерство Відкритий Уряд». Перший етап», що реалізується Творчим об’єднанням «ТОРО»

 

Довідково: Партнерство «Відкритий уряд» (анг. Open Government Partnership) – це багатостороння ініціатива, офіційно запроваджена 20 вересня 2011 року. Її пріоритетами є: а) забезпечення виконання урядами конкретних зобов’язань щодо сприяння прозорості державного управління; б) залучення громадян до участі в процесах державного управління; в) боротьба з корупцією; г) використання нових технологій для покращення державного управління.

Для того, щоб стати членом ПВУ, країни повинні прийняти Декларацію «Відкритого уряду» на рівні представників урядів, надати національний план дій, розроблений за участі представників громадянського суспільства, до березня 2012 року та погодитися на незалежне оцінювання результатів своєї діяльності. До ініціативи вже приєдналися 50 країн світу, включно з Україною.

До Громадського Партнерства, яке було створено на підтримку впровадження в Україні ініціативи «Відкритий Уряд», входять 47 недержавних організацій та 13 індивідуальних членів. Функцію Секретаріату Партнерства виконує Творче об'єднання «ТОРО» (Контактна група у Україні в Україні Transparency International) . надати незалежний звіт організацій громадянського суспільства щодо впровадження в Україні ініціативи «Партнерство Відкритий Уряд» Керівному комітету ініціативи, що працює в США та Бразилії.