ХТО КОНКРЕТНО В ХМІЛЬНИКУ ВИТРАЧАЄ БЮДЖЕТНІ КОШТИ?

ХТО КОНКРЕТНО В ХМІЛЬНИКУ ВИТРАЧАЄ БЮДЖЕТНІ КОШТИ?
13.03.2015
imagesПроект «Державні закупівлі в Хмільнику – під надійний громадський контроль», що реалізовується в Хмільнику громадської організацією «ПРАВО» вже має перші напрацювання. Експерти проекту Тарас Носальський та Володимир Шеремета, надіславши офіційні запити на інформацію до міської ради, отримали повний перелік розпорядників бюджетних коштів міста.

Відповідно до Бюджетного кодексу розпорядники бюджетних коштів поділяються на головних розпорядників бюджетних коштів та розпорядників бюджетних коштів нижчого рівня.

Отож, відповідно до цієї класифікації в 2015 році з Хмільницького міського бюджету кошти отримають п’ять головних розпорядників, чотири нижчого рівня та чотири одержувача коштів. Саме ці виконавчі органи міської ради й будуть, фактично, витрачати кошти громади, а саме:

  • виконавчий комітет міської ради;

  • управління праці та соціального захисту населення;

  • управління освіти;

  • фінансове управління;

  • управління житлово-комунального господарства та комунальної власності;


Саме вони і є тією п’ятіркою головних розпорядників бюджету м.Хмільника.

До речі,

Виконавчий комітет міської ради Хмільника, як один з головних розпорядників коштів міського бюджету, має три розпорядника нижчого рівня, а саме: Дитячо-юнацьку спортивну школу, КПНЗ «Хмільницька школа мистецтв», Хмільницький міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Управління праці та соціального захисту населення Хмільницької міської ради, як розпорядник бюджетних коштів вищого рівня, за необхідності перенаправляє бюджетні кошти Територіальному центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг), а також двом одержувачам коштів: Спілці ветеранів війни в Афганістані та Хмільницькій міській організації ветеранів України.

Управління ЖКГ та КВ також має два одержувача бюджетних коштів. Це міські підприємства комунальної сфери: КП «Хмільниккомунсервіс» та КП «Хмільницька ЖЕК».

Для довідки:

Матеріал підготовлено в рамках проекту «Державні закупівлі в Хмільнику – під надійних громадський контроль», який реалізується громадською організацією «ПРАВО» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».