ХВИЛЮВАТИСЯ НЕ МАЄ ЧОГО? або «разбор полетов» щодо пайової участі

ХВИЛЮВАТИСЯ НЕ МАЄ ЧОГО? або «разбор полетов» щодо пайової участі
27.03.2012
Положення про порядок пайової участі (внеску) замовників у розвитку інфраструктури міста Хмільника прийнято законно. Про це запевнив секретар міської ради пан Петро Дреженков.

Сьогодні відбулося засідання постійної комісії з питань планування, бюджету. Економічного розвитку та підприємництва Хмільницької міської ради. Найрезонанснішим питанням, яке було розглянуте депутатами, стосувалося наслідків прийняття Хмільницькою міською радою Положення про порядок пайової участі (внеску) замовників у розвитку інфраструктури міста Хмільника.

Нагадаємо, що після затвердження цього Положення, на електронну пошту громадської організації «ПРАВО» надійшов матеріал, в якому стверджувалося, що депутати прийняли рішення, яке суперечить інтересам громади. Ось цитата з матеріалу:

Шановні депутати !!! Перегляньте своє рішення!!!!

Вас надурили, сказавши що це передбачено Законом. Вам в черговий раз підсунули документ за який треба проголосувати але чітко не сказали до чого він приведе.

Поверніться до людей обличчям, він Вас обрав!!!

З повним текстом публікації можна ознайомитися за цим посиланням:

http://pravongo.org/deputaty-pryjnyaly-rishennya-yake-ne-vidpovidaje-interesam-hmilnychan/

 

Під час засідання комісії, депутати поставили цілком логічні питання про наслідки окремих норм Положення про пайову участь для пересічних громадян. Секретар міської ради, перший заступник міського голови пан Петро Дреженков запевнив присутніх, що рішення прийнято у відповідності до чинного законодавства України…

Представники депутатського корпусу висловили бажання щодо більш докладного ознайомлення з проектами рішень під час пленарних засідань міської ради, з метою недопущення випадків голосування за «кота в мішку»…