КОЛИШНЬОГО АРХІТЕКТОРА ХМІЛЬНИКА ВЗЯЛИ НА ХАБАРІ?

КОЛИШНЬОГО АРХІТЕКТОРА ХМІЛЬНИКА ВЗЯЛИ НА ХАБАРІ?
22.07.2014
imagesСпівробітники Служби безпеки України викрили протиправний механізм незаконного збагачення начальником управління містобудування та архітектури Козятинської міської ради, який вимагав та одержував неправомірну вигоду за виготовлення та видачу містобудівних умов та обмежень.

Про це повідомляє Офіційний сайт Служби безпеки України.

Посадовець підозрюється у тому, що штучно затягуючи терміни розгляду заяв місцевих підприємців щодо проведення ними будівельних робіт, примушував їх платити за «прискорення процесу».


17 липня співробітники СБУ, спільно з органами прокуратури, затримали архітектора у його службовому кабінеті «на гарячому» під час одержання від приватного підприємця 5 тисяч гривень в обмін на документи.

18 липня правопорушнику оголошено про підозру у вчиненні злочину передбаченого ч.3 ст.368 Кримінального кодексу України. Наразі досудове розслідування триває.

Варто зазначити, що на посаді начальника управління містобудування та архітектури Козятинської міської ради працював пан Михайло Недашківський, який свого часу займав посаду головного архітектора міста Хмільника.

Пан Недашківський звільнився, після чого міський голова Хмільника Василь Грушко публічно називав його хабарником.