КОМУНІКАЦІЙНА СТРАТЕГІЯ: ЗАВЕРШУЄМО РОЗРОБКУ СТРАТЕГІЧНОГО ДОКУМЕНТУ ОРГАНІЗАЦІЇ

КОМУНІКАЦІЙНА СТРАТЕГІЯ: ЗАВЕРШУЄМО РОЗРОБКУ СТРАТЕГІЧНОГО ДОКУМЕНТУ ОРГАНІЗАЦІЇ
17.07.2020
Після тривалої перерви громадська організація «ПРАВО» відновила розробку своєї комунікаційної стратегії. Попередньо робота проводилася під керівництвом волонтера Корпусу Миру США в Україні Коліна Кіндіґа, але, через введення карантину, була призупинена.

Зважаючи на те, що волонтер Корпусу Миру США не зміг, через об’єктивні причини, продовжити свою роботу в Україні, було вирішено залучити іншого зовнішнього експерта для фіналізації комунікаційної стратегії. Завдяки тому, що громадська організація «ПРАВО» підписала Меморандум про співпрацю з Міждисциплінарним науково-освітнім центром протидії корупції, який діє на базі Національного університету «Києво-Могилянська академія», до організації завітала експертка пані Ірина Негрєєва, яка допомагатиме фіналізувати комунікаційну стратегію організації.

Зустріч відбулася в конференц-залі управління праці та соціального захисту населення міської ради. Під час зустрічі було проаналізовано раніше напрацьовані матеріали, обговорено наявні проблеми зовнішньої комунікації організації тощо.

Наступним кроком в розробці комунікаційної стратегії буде проведення онлайн зустрічей між експертами організації та Іриною Негрєєвою, під час яких буде завершено розробку документу.