КОНСУЛЬТАЦІЇ З ГРОМАДСЬКІСТЮ: ЯКІ Є НЮАНСИ НА МІСЦЕВОМУ РІВНІ?
27.09.2023
Відповідь на це та інші питання отримали учасники та учасниці навчання, яке відбулося в конференц-залі міської ради.
Участь в заході взяли посадові особи Хмільницької міської ради, відповідальні за взаємодію з громадськістю у своєму структурному підрозділі.
В якості тренера виступив голова Ради громадської організації «ПРАВО» Віталій Дорох.
Під час тренінгу посадовці обговорили різноманітні формати проведення консультацій із громадськістю (формалізовані і неформалізовані заходи), зосередили увагу на нормативних документах, що регулюють проведення консультацій з громадськістю, зокрема у виконавчих органах міської ради, а також закріпили набуті навички під час практичного завдання.
Участь в заході взяли посадові особи Хмільницької міської ради, відповідальні за взаємодію з громадськістю у своєму структурному підрозділі.
![](/sites/default/files/styles/compressor/640x387/text_images/c8beef9b61a1dbb25b2a0d2920416435.jpg?itok=3Lo8A28a)
В якості тренера виступив голова Ради громадської організації «ПРАВО» Віталій Дорох.
![](/sites/default/files/styles/compressor/640x407/text_images/29661b7e32d23fc0dce06108bf51cdd8.jpg?itok=6fSO3RfS)
![](/sites/default/files/styles/compressor/640x417/text_images/e7d107d46a9b69ab4f56accaaf7a006b.jpg?itok=-U0bkGJi)
Під час тренінгу посадовці обговорили різноманітні формати проведення консультацій із громадськістю (формалізовані і неформалізовані заходи), зосередили увагу на нормативних документах, що регулюють проведення консультацій з громадськістю, зокрема у виконавчих органах міської ради, а також закріпили набуті навички під час практичного завдання.