КП "ХМІЛЬНИЦЬКА ЖЕК" ВИЗНАЛО, ЩО ПОРУШУЄ ЗАКОН
29.08.2014
![images](/sites/default/files/styles/compressor/160x160/text_images/99c7fb88c1f07c9a1315508ad3bfcbed.jpg?itok=Q5pmTQCl)
Останнім часом до Центру правової інформації та консультацій почастішали звернення, в яких громадяни скаржилися на такі дії КП «Хмільницька ЖЕК».
Зважаючи на таку ситуацію, працівники Центру звернулися до депутата міської ради Володимира Шеремети, з проханням звернутися до начальника ЖЕКу за роз’ясненнями.
Нещодавно Володимиром Миколайовичем було отримано відповідь за підписом во начальника КП «Хмільницька ЖЕК» пана Мацюка Г.С.
У відповіді зазначається, що факти ненадання довідки за наявності заборгованості по квартплаті справді є. Також пан Мацюк висловив переконання, що такі дії КП «Хмільницька ЖЕК» є цілком законними: таким чином ЖЕК бореться з боржниками.
![Scan0002](/sites/default/files/styles/compressor/453x640/text_images/7056d3f9c107d00655727c05156df810.jpg?itok=kXorTEMi)
Коментар Центру правової інформації та консультацій:
Ми розуміємо, що ЖЕК якось має реагувати на боржників та вимагати від них погашення заборгованості. Але робити це ЖЕК має через суд, а не відмовляючи в наданні довідок. Ми вважаємо, що такі дії працівників ЖЕКу є незаконними і мають ознаки перевищення повноважень. Тому рекомендуватимемо депутату міської ради Володимиру Шереметі звернутися до прокуратури.