КП "ХМІЛЬНИЦЬКА ЖЕК" ВИЗНАЛО, ЩО ПОРУШУЄ ЗАКОН

КП "ХМІЛЬНИЦЬКА ЖЕК" ВИЗНАЛО, ЩО ПОРУШУЄ ЗАКОН
29.08.2014
imagesХмільницька ЖЕК порушує закон, відмовляючи громадянам в отриманні довідок, якщо в них є заборгованість по квартирній платі

Останнім часом до Центру правової інформації та консультацій почастішали звернення, в яких громадяни скаржилися на такі дії КП «Хмільницька ЖЕК».

Зважаючи на таку ситуацію, працівники Центру звернулися до депутата міської ради Володимира Шеремети, з проханням звернутися до начальника ЖЕКу за роз’ясненнями.

Нещодавно Володимиром Миколайовичем було отримано відповідь за підписом во начальника КП «Хмільницька ЖЕК» пана Мацюка Г.С.

У відповіді зазначається, що факти ненадання довідки за наявності заборгованості по квартплаті справді є. Також пан Мацюк висловив переконання, що такі дії КП «Хмільницька ЖЕК» є цілком законними: таким чином ЖЕК бореться з боржниками.

Scan0002

Коментар Центру правової інформації та консультацій:

Ми розуміємо, що ЖЕК якось має реагувати на боржників та вимагати від них погашення заборгованості. Але робити це ЖЕК має через суд, а не відмовляючи в наданні довідок. Ми вважаємо, що такі дії працівників ЖЕКу є незаконними і мають ознаки перевищення повноважень. Тому рекомендуватимемо депутату міської ради Володимиру Шереметі звернутися до прокуратури.