Літній підсумково-оздоровчий табір відкрито…

Літній підсумково-оздоровчий табір відкрито…
28.06.2010
118.06 у селі Чудинівці відбулося урочисте відкриття літнього підсумково-оздоровчого табору, що є підсумковою частиною школи «Провідник».

На мальовничому березі річки Південний Буг, між високими деревами і горбистою височиною розташувалося невеличке наметове містечко. Посеред табору підняли жовто-блакитний стяг. Учасники школи «Провідник», організатори табору, тренери, а також представники ЗМІ (студія «Перспектива», яких було спеціально запрошено) – всі зручно вмостилися послухати вступне урочисте слово.

Про задум проведення табору і школу для молодих активістів розповів спеціаліст відділу у справах сім’ї та молоді міської ради Андрій Бялківський. Далі слово надали тренеру, голові Ради організації «ПРАВО» Віталію Дороху, який відмітив, що у проведенні табору неабияку роль відіграла й переможниця конкурсу «Оздорови суспільство», який було оголошено Фондом братів Кличків та Фондом Конрада Аденауера. Алла Корнієнко виграла грантові кошти на закупівлю спортивно-туристичного обладнання, а саме спорядження для скелелазіння. А також він розповів про запланований відпочинок і навчання у розпорядку триденного табору, наголосивши на тому, що в таборі не має бути місця спиртним напоям, бо він спрямований саме на оздоровлення…

Поки у казанку доварювалася смачна вечеря, Андрій Бялківський продемонстрував ази скелелазіння. Після ознайомлення з навколишньою місцевістю Інга Степанюк (начальник вже згаданого вище відділу) запросила всіх до столу. А після вечері – спокійний тихий вечір біля багаття з гітарою…

Залишився лише день єднання з природою, бо з неділі – повернення до цивілізації, навчання і рутинних щоденних справ. Саме такі години на природі роблять людину щасливою, напоюють життєдайною силою і любов’ю до всього прекрасного.

Автор : Божена Квітка