Люди, носіть респіратори!
01.07.2011
![2](/sites/default/files/styles/compressor/640x480/text_images/daf88eb860dc211583fddc3a918af102.jpg?itok=oYZ_QVmW)
Ця мертва собака лежить на тротуарі більше місяця. Сморід в радіусі 20 метрів. Перехожі жахаються від побаченого. Можна тільки уявити скільки зарази у повітрі!!!
![](http://www.fotka.ua/img--i-277770-w-640.jpg)
У цієї бродяжки залишились маленькі собаченята. Історія її перебування на збіччі дороги така ж як у попередньої. Відстань від однієї до іншої 200 метрів. І таких по місту ще багато. Люди, носіть респіратори!