МАНІПУЛЯЦІЇ МІСЬКОЇ ВЛАДИ НАВКОЛО ЦЕНТРУ РОЗВИТКУ ПІДПРИЄМНИЦТВА ПРОДОВЖУЮТЬСЯ
05.03.2013
![znak_oklyku](/sites/default/files/text_images/c941f247f79cdd60a0ee4bf4c8d7993e.gif)
Одночасно громадська рада рекомендувала внести зміни до проекту Положення, які б дозволили провести конкурс, наслідком якого було б створення в Хмільнику Центру розвитку підприємництва.
Сьогодні на офіційному сайті міста Хмільника з'явився проект рішення виконкому, яким пропозиції громадської ради мають намір відхилити… Мотивація абсолютно не зрозуміла: «…враховуючи, що на 36 сесії міської ради 6 скликання 21.02.2013 року депутатами міської ради не прийнято рішення щодо затвердження вищезгаданого проекту Положення…».
Так, міська рада відхилила недолугий проект Положення… Але ніхто ж не вносив зміни до Програми розвитку підприємництва, де чітко написано, що має бути проведений конкурс на створення Центру!
Таким чином міська влада черговий раз продемонструвала своє небажання створювати такий Центр в Хмільнику. То це так наша міська влада сприяє розвитку підприємництва в місті?