МІСЬКА ВЛАДА ВІДВЕРТО ЛОБІЮЄ ІНТЕРЕСИ ПЕРЕВІЗНИКІВ?
09.04.2014
![taxi](/sites/default/files/styles/compressor/160x93/text_images/f4163a1b73d76819d976ceda61b87087.jpg?itok=qWkTGH2D)
Тобто ніяких альтернатив – пальне здорожчало, значить вартість проїзду буде підвищено…
Варто нагадати працівникам міської ради, що одним з головних принципів регуляторної політики є збалансованість інтересів влади, бізнесу та громади… Саме збалансованість – тобто інтереси всіх цих суб’єктів має бути враховано, а не тільки одного з них…
Було б цілком логічно, якби розмістили динаміку підвищення цін на продукти харчування. На комунальні послуги, на лікарські засоби… А також динаміку зростання заробітної плати та пенсій…
І тільки після цього спробувати знайти якесь оптимальне рішення. Яке задовольнить всі сторони?
До речі, пропонуємо ознайомитися з аналізом регуляторного впливу, яке є невідємним елементом рішення про підвищення вартості проїзду… Якщо простими словами то аналіз регуляторного впливу – це документ, який висвітлює бачення міської влади щодо необхідності підняття вартості проїзду та наслідки, до який таке рішення призведе… Приємного читання…
Аналіз регуляторного впливу