Міська влада зробила крок до порозуміння з громадською організацією "ПРАВО"
06.05.2011
![](/sites/default/files/styles/compressor/120x150/text_images/e89f75f918dbdcee28604d4e09dd71d7.jpeg?itok=W_NEiWJo)
Відповідь на повторне звернення булла. причому зовсям не обнадійлива (це мяко кажучи). Але сьогоднішній лист дав надію, що наша організація все ж таки знайде шляхи порозуміння з новою міською владою. Керуючись нагодою, хочу подякувати міському голові Василю Грушку за розуміння важливості питання розвитку ОСББ та висловити надію на подальшу співпрацю.
Ось лист-відповідь:
![vidpovid3](/sites/default/files/styles/compressor/636x900/text_images/6837b11440d6fd11dc65315602eb0e40.jpg?itok=dqkHGOcl)