МІСЬКИЙ ГОЛОВА ХМІЛЬНИКА «ПІДЕ В ЛЮДИ»
05.02.2014
![vasya](/sites/default/files/styles/compressor/150x122/text_images/75163f174d8b4c4438014dbd7e70ce3e.jpg?itok=c2OqLEqu)
Про це повідомляє Офіційний сайт міста Хмільника.
Такі зустрічі Василь Грушко ініціюватиме у лютому місяці цього року.
Як зазначив сам міський голова, такі зустрічі відбуватимуться у відкритому режимі. Тож кожен хмільничанин на своєму робочому місці матиме нагоду запитати у мене, що зроблено для Хмільника упродовж року, а також висловити свої пропозиції, зауваження і побажання щодо розвитку міста.
Наразі розробляється та узгоджується план проведення таких зустрічей.