МІСЬКИЙ ГОЛОВА ХМІЛЬНИКА – ПОЛІТИЧНА ПОВІЯ?
25.01.2014
![vasya](/sites/default/files/styles/compressor/150x127/text_images/75163f174d8b4c4438014dbd7e70ce3e.jpg?itok=NJ1ZGuyZ)
Наразі важко порахувати, скільки, теоретично, міг би змінити партій міський голова, але варто зазначити, що зовсім недавно він клявся у відданості Партії регіонів, зазначаючи, що за все життя писав заяви тільки у дві партії: за радянський часів – в Комуністичну партію, і нещодавно – в Партію регіонів. Також Василь Грушко зазначав, що не вступатиме в інші партії, а помре членом Партії регіонів.