МІСЬКИЙ ГОЛОВА ХМІЛЬНИКА СЕРГІЙ РЕДЧИК ОПРИЛЮДНИВ СВОЮ ДЕКЛАРАЦІЮ
31.10.2016
![Новый рисунок](/sites/default/files/text_images/7d6244f6ad3a8dfb3eb49e480860015e.bmp)
Також міський голова не є кінцевим бенефіціаром в будь яких юридичних особах, не має нематеріальних та грошових активів, вартість яких перевищує 50 мінімальних заробітних плат, а також не набував ніяких майнових прав за звітний період.
Дохід Сергія Редчика за 2015 рік склав 69 433 гривні (заробітна плата), а також 4 940 гривень, як дохід від кредитної лінії зарплатної банківської картки.
![14876048_10207593876586716_1521674974_o](/sites/default/files/styles/compressor/769x5451/text_images/7f2da0673d4de5b2f64c95b47a332c2b.jpg?itok=8gYQdgeF)