МІСЬКИЙ ГОЛОВА ХМІЛЬНИКА ВІДМОВИВСЯ ВЖИТИ ЗАХОДІВ ДЛЯ ОЧИСТКИ ЗАБРУДНЕНИХ КРИНИЦЬ
25.01.2013
![vosklicatelniy_znak](/sites/default/files/text_images/35d06451cfa7eb210fcfecdde2cc4d14.gif)
Про це міський голова зазначив в своїй відповіді на звернення голів вуличних комітетів, на території яких знаходяться криниці.
Нагадуємо, що в три криниці в Хмільнику зловмисники налили невідому речовину, схожу на дизельне пальне. Це змусило голів вуличних комітетів звернутися за допомогою у вирішенні цієї надзвичайної ситуації до міського голови Василя Грушка.
![Scan](/sites/default/files/styles/compressor/453x640/text_images/267d0c25d1ad5ede187f1c033cf0918e.jpg?itok=AxT1MZ6K)