МІСЬКИЙ ГОЛОВА ХМІЛЬНИКА ЗНОВУ ЗВІТУВАВ ПЕРЕД ГУБЕРНАТОРОМ… ПРАВДА ВЖЕ У ВІННИЦІ…

МІСЬКИЙ ГОЛОВА ХМІЛЬНИКА ЗНОВУ ЗВІТУВАВ ПЕРЕД ГУБЕРНАТОРОМ… ПРАВДА ВЖЕ У ВІННИЦІ…
09.10.2013
gvpМіський голова Хмільника Василь Грушко знову звітував перед губернатором Вінниччини Іваном Мовчаном. Раніше такі звіти відбувалися в Хмільнику, останній – за участю громадськості міста. Саме під час останнього звіту представники громади розкритикували політику теперішнього очільника міста.

Зважаючи на те, що нещодавній звіт відбувався у Вінниці і потрапити на нього та відзняти відео було досить важко, ми виріши обмежитися передруком офіційної версії перебігу подій під час звіту, який було розміщено на сайті Вінницької ОДА.

То ж далі пропонуємо мовою оригіналу…

У рамках щоквартальних звітів голів райдержадміністрацій та міських рад Вінниччини 7 жовтня про результати соціально-економічного розвитку Хмільника керівнику обласної державної адміністрації Івану Мовчану доповідав міський голова Василь Грушко.
Аналізуючи стан освітньої галузі, очільник Хмільника інформував, що в місті триває системна робота зі зміцнення матеріально-технічної бази навчальних закладів. Так, упродовж звітного періоду проведено капітальний ремонт каналізаційної системи школи № 1 кошторисною вартістю 215 тисяч гривень, завершено капітальний ремонт покрівлі ДНЗ № 5, тривають будівельно-монтажні роботи з капітального ремонту фасаду школи № 2 зі встановленням віконних та дверних блоків. Крім того, виготовлено проектно-кошторисну документацію на капітальний ремонт покрівлі цього ж навчального закладу.
За словами Василя Грушка, для 3-х дитячих садків міста придбано дитячі меблі, у закладах відремонтовано харчоблоки та пральні, групові та спальні приміщення. Водночас 50 тисяч гривень з міського бюджету виділено на придбання комп’ютерної техніки в загальноосвітні школи Хмільника.
Крім того, значну роботу проведено й щодо покращення матеріально-технічної бази Хмільницької школи мистецтв, а для співфінансування бібліотеки та районного будинку культури щомісячно з міського бюджету передаються кошти до районного. У 2013 році ця сума склала 690 тисяч гривень.
Долучається міська влада і до вирішення проблемних питань у галузі охорони здоров’я. Так, для покращення матеріальної бази Хмільницької центральної районної лікарні, що обслуговує і жителів міста, обласному бюджету передано 60 тисяч гривень, за рахунок яких придбано медичне обладнання в хірургічне відділення закладу. Крім того, міською радою розглядається звернення головного лікаря станції швидкої медичної допомоги щодо виділення коштів на ремонт приміщення.
Аналізуючи ситуацію у сфері благоустрою, міський голова інформував про завершення робіт з реконструкції тротуару по вулиці Леніна та капітального ремонту частини дороги по вулиці Червоного Козацтва. На завершальному етапі також роботи з реконструкції частини дороги по вулиці Івана Богуна. Більше того, планується проведення комплексного благоустрою центральної частини Хмільника, зокрема площі біля пам’ятника Шевченка та центрального парку міста.
Що ж стосується упорядкування міського сміттєзвалища, то, за словами Василя Грушка, на полігоні проведено роботи з рекультивації, обстежено зелені насадження та проведено додаткову їх посадку. Здійснено грейдерування та підсипку під’їзного шляху. Крім того, у місті запроваджено роздільний збір сміття. Позитивну оцінку вжитим заходам дала й начальник Головного управління Держсанепідслужби у Вінницькій області Валентина Зайцева.
Проблемним же для Хмільника залишається рівень заробітної плати, що є найнижчим серед міст та районів області. Тому над цим питанням, переконаний директор департаменту регіонального економічного розвитку ОДА Андрій Гижко, міській владі варто посилено працювати.
Також керівництву Хмільника рекомендовано активізувати роботу у сфері житлового будівництва.
Коментуючи доповідь голови Хмільницької міської ради, керівник облдержадміністрації Іван Мовчан наголосив: «Порушені питання – це саме ті позиції, на яких акцентує увагу Президент України Віктор Янукович і над якими системно й послідовно працює сьогодні обласна влада. А тому до виконання визначених завдань маємо долучити як керівників усіх рівнів, так і депутатський корпус та актив територіальних громад кожного окремого регіону».