містО – Район. хто кого?

містО – Район. хто кого?
05.04.2011
або куди дивилась фортуна та як буває поступає футбольний бог

Минулого понеділка (28.03.2011р.) в залі ДЮСШ відбулася непересічна подія – «у футбольному двобої» зійшлися збірні команди посадових осіб Хмільницької міської ради, депутатами міської та районної рад, райдержадміністрації (далі – Місто, Район). Передумовою цієї зустрічі були тренування вищезгаданих осіб на протязі майже 2-х місяців. І хоч у кожній тренувальній зустрічі гравці Району переконливо перемагали Місто, цього дня фортуна розпорядилась по іншому. Все розпочалось з того, що ціла низка прикрих травм призвело до того, що Район спромігся виставити на основну гру лише мінімальну кількість гравців – 5 (воротар на 4 польових гравці)! Це при тому, що Місто підійшло до зустрічі в максимально-оптимальному складі – 12 гравців, тобто 7 замін. Та навіть це було не так страшно, як те що було далі. Футбольний Бог зіграв злий жарт із гравцями Району: вже на 2 хвилині матчу, в результаті травми носа (як виявилося потім перелому в двох місцях) Район втратив основного гравця захисного плану. Варто сказати, що хоч рахунок ще не було відкрито та ініціативою на той час володіли саме гравці Району.

Продовження гри було під питанням, але в оперативному порядку Район випускає на поле гравця, що не провів жодного тренування і, потрібно бути чесним, надає «перевагу» зовсім іншим видам спорту. Правда в цей час з’являться ще один гравець на заміну, але… відпрацьована під час тренувань тактика Району повністю «зломана».

В таких реаліях гра продовжилась. Тут, як кажуть, Району довелось грати «і за себе і за свого товариша». Перший тайм був емоційно наповнений, як на футбольні так і між особистості баталії. Результат: 3-2 на користь Міста. В такій ситуації Район змінює тактику і починає грати від оборони, та одна помилка призвела до ще одного пропущеного голу. Далі на якусь мить футбольний Бог повернувся лицем до Району. О чудо. Два паса – два гола. 4-4.

Здавалося б зараз гра піде в іншому руслі, та прикра помилка воротаря Району звела всі потуги нанівець. Це зломило морально фізично стомлених гравців, два з яких (не враховуючи воротаря) відіграли весь матч жодного разу не міняючись. Судді зафіксували фінальний результат першого матчу між Районом та Містом 4-7 на користь останніх.

Всі гравці команд отримали пам’ятні дипломи. На закритті було наголошено, що перемогла дружба і це наразі найголовніше!

P.S. та все ж матч реванш відбудеться….

Віктор Гричанюк