МОЛОДЬ ХМІЛЬНИКА ПОЗНАЙОМИЛАСЬ ІЗ МОЖЛИВОСТЯМИ ВПЛИВУ НА МІСЬКИЙ БЮДЖЕТ

МОЛОДЬ ХМІЛЬНИКА ПОЗНАЙОМИЛАСЬ ІЗ МОЖЛИВОСТЯМИ ВПЛИВУ НА МІСЬКИЙ БЮДЖЕТ
08.09.2017
В Хмільнику відбулася вже четверта інформаційна зустріч в рамках реалізації проекту «Міський бюджет – бачу, розумію, контролюю».

Під час зустрічі експерти громадської організації «ПРАВО» презентували можливості для членів територіальної громади щодо участі в бюджетному процесі.

 

Цей захід був організований спеціально для молоді.Учасникам було презентовано бюджетний регламент, який свого часу був затверджений міською радою, а також інтернет-ресурси, за допомогою яких можна відслідковувати витрати міського бюджету.Особливу увагу молоді привернула розповідь про конкурс "Громадський проект". Учасники виявили неабияке зацікавлення цим конкурсом та вже прямо в залі почали обговорювати плани стосовно участі у конкурсі на наступний рік.Захід відбувся в рамках реалізації проекту «Міський бюджет – бачу, розумію, контролюю», який реалізується Хмільницькою районною громадською організацією «ПРАВО» в рамках програми «Публічні бюджети від А до Я: інформування, активізація та залучення громадянського суспільства», що виконується Фондом Східна Європа у партнерстві з Фундацією польсько-української співпраці ПАУСІ за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Точка зору, відображена у цій публікації чи матеріалі, є винятковою відповідальністю Хмільницької районної громадської організації «ПРАВО» і може не співпадати з точкою зору Фонду Східна Європа, ПАУСІ і/або Європейського Союзу.

Партнерами в реалізації проекту виступають міськрайонна газета “Життєві обрії” та виконавчий комітет Хмільницької міської ради.