Молодь висловить останнє попередження українській міліції

Молодь висловить останнє попередження українській міліції
07.09.2011

Громадські активісти готують Всеукраїнську акцію


«Жовта картка української міліції: друге попередження»


У Києві та 10 містах України 8 вересня 2011 року відбудеться всеукраїнська акція «Жовта картка українськійміліції: друге попередження», ініційована активістами соціальної мережі Human rights activists in action та випускниками Освітньої програми «Розуміємо права людини». Акція спрямована на підвищення рівня обізнаності молоді у сфері захисту своїх прав при контакті з міліцією та привернення уваги громадськості та керівництва МВС до проблеми дотримання прав людини працівниками МВС України. Акція є частиною Всеукраїнської студентської інформаційно-освітньої програми встановлення контролю за діями МВС України.


 

В багатьох містах країни правозахисники, представники відомих громадських організацій та молодіжні активісти прийдуть до навчальних закладів, щоб навчити молодь захищати свої права. Під час акції будуть презентовані яскраві перформанси та театралізовані вистави про конфліктні ситуації молоді та міліції. В рамках акції буде розповсюджено 10000 інформаційних буклетів для молоді про права при затриманні працівниками МВС.

На завершенняакції молодіжні активісти та відомі правозахисники прийдуть до стін МВС України та звернуться до керівництва української міліції з вимогою посилення контролю за діями співробітників МВС урегіонах та роз’яснення їм базових положень щодо процедури затримання, встановленої чинним українським законодавством.

Для більш якісної координації дій активістів уся важлива інформація стосовно проблеми, пов'язаноїіз незаконними затриманнями, підготовки та проведення акції зібрана вбібліотеціМережіза цим посиланням. Там ви знайдете рекомендації щодо організації заходу, зразок повідомлення до міськради та матеріали за темою.

Акція ініційована активістами мережі випускників Всеукраїнської освітньої програми «Розуміємо права людини» та здійснюється за підтримки Норвезького Гельсінкського Комітету (НГК) в рамках проекту Української Гельсінської спілки з прав людини (УГСПЛ).

Акція «Жовта картка українськійміліції: друге попередження» - це вже друга спроба активістів вплинути на протиправні дії представників міліції по відношенню до молоді. Попередня всеукраїнська акція проходила1 вересня 2010 року йбулаприурочена до Дня знань. Тоді активістам мережі випускників Всеукраїнської освітньої програми «Розуміємо права людини» вдалося підвищити рівень обізнаності понад 18 000 студентів з 16 великих міст України та розпочати широку громадську дискусію щодо попередження неправомірних дій міліції. В Миколаєві, Севастополі, Чернігові та Харкові увересні – грудні 2010 пройшли інформаційно-просвітні заходи для студентів ВНЗ. Місцеві ініціативи були активно підтримані адміністраціями навчальних закладів.

 УВАГА! (набір закінчено)

Долучитись до акції може кожен. Для цього необхідно написати листа до координаторів заповнивши форму та безкоштовно отримати інформаційні буклети для розповсюдження в навчальних закладах свого міста.

Інструкцію з проведення акції та зразок повідомлення до міськради Ви знайдете у прикріплених файлах!

Для зручності ми також додаємо електронну версію жовтої картки, яку Ви можете роздрукувати на жовтому папері та вирізати по зазначених лініях.

Початок акції о 12:30 біля навчальних закладів Вашого міста!

Діємо разом на захист прав людини!

 

ДО УВАГИ!!! КООРДИНАТОРИ АКЦІЇ У ВАШОМУ МІСТІ!

 
Севастополь 12:30:00

общеобразовательные школы г. Севастополя, а также Сев-ий национальный технический университет, Академия труда и соц. отношений. Таврический национальный университет

Андрій Гефтман geftman@mail.ru

Краматорськ Донецька обл.. 13:30:00

ЗШ №22, 35, 25, ВПТУ №42, ВПТУ №14, Донбаська державна машинобудівна академія

Рудь Світлана "cpt2007@meta.ua 0952170603

Ялта (АР Крим) 12:30:00

Высшие учебные заведения города Ялта

Олег Мироненко world.and.o@gmail.com 0503939952

Полтава 12:20:00

Полтавська державна аграрна академія

Бурлака Евгений jackonzolo@mail.ru 0955667585

Чернівці 11:00:00

центральний корпус Чернівецького Національного Університету ім. Ю.Федьковича

Шарлай Віталій vsharlay@mail.ua 0506118699

Харків 9:30:00

Площа Свободи - головний корпусу ХНУ ім. В.І. Каразіна (головна акція), НТУ ХПІ, ХНТУБА, ХНАДУ, ХНУРЕ, ХНЕУ, НУ "ЮАУ", ХНПУ ім. Г.С. Сковороди, НАУ (ХАІ)

Ганна Шибирин papercloset@gmail.com 0968983860

Миколаїв 11:30:00 13:00:00

Чорноморський державний університет ім. Петра Могили, Миколаївський національний університет ім. В.О.Сухомлинсього

Лохматов Андрій andrey.pribluda@gmail.com 0934598352

15:30:00 Управління МВС в Миколаївській області (вул. Декабристів, 5)

Рівне 12:00:00

Рівненський державний гуманітарний університет (вул. Остафова 31) та Національний університет водного господарства та природокористування (вул. Чорновола 49)

Кантария Зураб kantariya@gmail.com

Симферополь 12:30:00

Таврический национальный университет им. Вернадского (главный корпус) Мацола Денис denism042@gmail.com 0669597804, КИПУ - Алексей Ефремов

Львів 10:30:00

Львівський національний університет ім. І. Франка (головний корпус)

Євгеній Філіппов filippov.pravo@gmail.com 0973149681

 

Або, щукай координаторів за цим посиланням

Адреса банеру на сайті: <a href="http://hr-activists.net/events/molod-vislovit-ostann-poperedzhennya-ukra-nsk-i-m-l-ts"

http://hr-activists.net/sites/default/files/imagecache/node_images//ckfinder/userfiles/images/control.gif"