«МОНІТОРИНГ ДОБРОЧЕСНОСТІ ВИКОНАННЯ РЕМОНТУ ДОРІГ У ВІННИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ» - громадська організація «ПРАВО» презентувала свій новий проект

«МОНІТОРИНГ ДОБРОЧЕСНОСТІ ВИКОНАННЯ РЕМОНТУ ДОРІГ У ВІННИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ» - громадська організація «ПРАВО» презентувала свій новий проект
10.10.2018
Зараз в Україні проводиться дуже багато ремонтів доріг як державного – так і місцевого значення. На це виділяються дуже великі кошти. В такій ситуації є дуже важливим наявність громадського контролю. Але не завжди представники громадськості володіють достатнім рівнем знань для того, щоб професійно провести моніторинг здійснення ремонтів. Відсутність таких специфічних знань легітимізує неякісні ремонти та породжує невдоволення з боку громадськості.


(фото з інтернет-ресурсу "ВЛАСНО-інфо")

Програма розвитку ООН в Україні оголосила конкурс малих грантів для регіональних громадських організацій з метою моніторингу доброчесності та прозорості організації та виконання ремонтів доріг України.

Громадська організація «ПРАВО» подала заявку для участі в конкурсі і її було відібрано конкурсною комісією. За умовами конкурсу два експерти організації мали пройти навчання з Моніторингу прозорості та доброчесності проведення ремонтів доріг України, яке було організоване ПРООН. В цьому навчанні взяли участь експерти організації Олена Черній та Віталій Дорох.

Організацією було підготовлено проект, який був підтриманий програмою розвитку ООН. В рамках проекту має бути обстежено 30% доріг державного значення та 80% доріг місцевого значення, які було відремонтовано у Вінницькій області в період з 1 серпня 2016 року до вересня 2018 року. Сам перелік доріг, на яких буде здійснено обстеження, зараз узгоджується.

Обстеження проводитимуть експерти організації, виїжджаючи на кожен об’єкт. До обстеження буде залучено інженера відповідної кваліфікації, якого запрошує Програма розвитку ООН. Після отримання інформації її буде проаналізовано та підготовлено звіт, який буде представлено під час засідання «круглого столу». Звіт буде надрукований і поширений серед партнерських громадських організацій та розміщений в мережі Інтернет.

Громадська організація «ПРАВО» сподівається на плідну співпрацю в реалізації цього проекту з Вінницькою ОДА. Тому ми звертатимемося до голови Вінницької облдержадміністрації пана Валерія Коровія з проханням визначити контактну особу з боку ОДА за цим напрямком, а також, з метою подальшої ефективної координації нашої співпраці, сприяти створенню робочої моніторингової групи з представників облдержадміністрації, експертів громадської організації «ПРАВО», координатора ПРООН у Вінницькій області та інших зацікавлених представників управлінь та організацій.

Для довідки:

Проект громадської організації «ПРАВО» «Моніторинг доброчесності виконання ремонту доріг у Вінницькій області» впроваджується в рамках проекту «Прозорість і доброчесність публічного сектору», який виконується Програмою розвитку ООН в Україні та фінансується Міністерством закордонних справ Данії протягом 2015-2018 рр.

Думки, висновки чи рекомендації належать авторам та упорядникам цього видання і не обов’язково відображають погляди Міністерства закордонних справ Данії, Програми розвитку Організації Об’єднаних Націй чи інших агенцій ООН.

Контактна особа:

Олена Черній

093 107 70 57

067 143 43 83

pravo.ngo@gmail.com