МИКОЛА ЗАГОРОДНІЙ ОТРИМАВ ЧЕРГОВУ ВІДЗНАКУ ЗА СВІЙ ФІЛЬМ
23.12.2015
![01](/sites/default/files/styles/compressor/160x131/text_images/67cb689d49d89d113ab256264285f030.jpg?itok=AMwgaG9l)
У фільмі розповідається про село Гулі Хмільницького району, яке має досить непросту та цікаву історію. Село вже практично вмерло – зараз в ньому залишився всього один житель.
«Мене вразила розповідь жителя цього села про примусове переселення мешканців в Одеську область. Це сталося в березні 52 року. Наслідок таких дій – поступове зникнення цього населеного пункту з мапи України», - зазначив пан Микола Загородній.
![02](/sites/default/files/styles/compressor/640x480/text_images/d92de0a620c4481d21e94d318091e38b.jpg?itok=3_q6u1Xz)
Щиро відаємо пана Миколу з черговою перемогою та зичимо подальших творчих успіхів.
Варто зазначити, що документальний фільм «Втрачений рай» не вперше відзначено в рамках Міжнародних фестивалів. В 2013 році ця стрічка вже отримала відзнаку в рамках VIIІ Міжнародного фестивалю аматорського кіно «Кінокімерія». Тоді «Втрачений рай» також було визнано найкращою роботою.
Пропонуємо вам переглянути фільм Миколи Загороднього «Втрачений рай».