НА ЩОДЕННИКАХ ХМІЛЬНИЦЬКИХ ШКОЛЯРІВ З’ЯВИЛИСЯ ФОТО З МІСЬКИМ ГОЛОВОЮ ТА ЕКС-СЕКРЕТАРЕМ РАДИ
02.09.2014
![clogo1](/sites/default/files/styles/compressor/160x134/text_images/49fd79bf75cf2958c7cb385f3148c92a.jpg?itok=g_ZiEtFH)
Вчора сам щоденник потрапив до наших рук – його принесла одна розлючена пані, яка свого часу мала «задоволення» працювати під керівництвом вищезазначених осіб.
Пані повідомила, що перед початком навчального року з дітей зібрали по 22 гривні «на щоденник», мотивуючи таку необхідність тим, «щоб були у всіх однакові».
![Scan](/sites/default/files/styles/compressor/480x599/text_images/0789c0429e90e2a3f9bd6707e5b0caac.jpg?itok=KAi0wrms)
Коли учениця показала вдома сам щоденник, то це викликало хвилю обурення в рідних. На думку пані для зазначених осіб забагато честі красуватися на дитячих щоденниках, особливо після того, що вони виробляли «в дуеті».
![Scan0001](/sites/default/files/styles/compressor/480x621/text_images/1dd7a2ccad82d90a17aa533aa43deee9.jpg?itok=52yXZ6kO)
![Scan0002](/sites/default/files/styles/compressor/480x594/text_images/6dfdfa6485d36f51085f63e699eb269c.jpg?itok=hgzADuyZ)
Також пані висловила переконання, що «фото людини (Дреженков), яку, фактично, вигнали з роботи, висловивши недовіру, людини, яка прославилася своєї ганебною поведінкою, людини, яка ухиляється від призову, має бути в зовсім іншому місці…».
![1](/sites/default/files/styles/compressor/640x400/text_images/6cf5c7d23b4fe17c13d1973ad410d583.jpg?itok=x1wDUOLc)
![2](/sites/default/files/styles/compressor/640x335/text_images/08a6602acca95ac3de5a221305a234ce.jpg?itok=qRYv5qPa)
Пропонуємо до уваги читачів фото злополучного щоденника і сподіваємося на активне коментування. Тоді й розберемося, чи це нормально – може пані просто «перегібаєт»?