НАША КОМАНДА ПОЧАЛА РОЗРОБКУ КОМУНІКАЦІЙНОЇ СТРАТЕГІЇ
20.11.2023
Протягом трьох днів, наша команда працювала над розробкою комунікаційної стратегії. До участі в заході, окрім членів нашої команди, ми запросили волонтерів, а також партнерів, з якими спільно працюємо над вирішенням проблем громади вже не один рік.
Фасилітатором заходу виступив директор стратегічного розвитку громадської спілки «Мережа правового розвитку» Віталій Охріменко.
Під час цього заходу ми визначалися з напрямками діяльності організації, які потребують уваги під час здійснення зовнішньої комунікації з різними цільовими групами. Окремо увагу було приділено структурі та наповненню сайту організації, який також планується оновити.
Захід відбувся в рамках реалізації проєкту «Інституційна спроможність в умовах війни: долаємо нові виклики» реалізується громадською організацією «ПРАВО», за підтримки проєкту «Фенікс», що виконується Фондом Східна Європа коштом Європейського Союзу.
![](/sites/default/files/styles/compressor/640x427/text_images/4e4777c7b25947884685d0c9e6efcee2.jpg?itok=Gmqth9o5)
![](/sites/default/files/styles/compressor/640x427/text_images/e0540c871b8ba8df7616459f0cc388fa.jpg?itok=79_cDrTG)
![](/sites/default/files/styles/compressor/640x427/text_images/ce056112ad83815252d778551bf2e358.jpg?itok=NJ9q1Ktx)
Фасилітатором заходу виступив директор стратегічного розвитку громадської спілки «Мережа правового розвитку» Віталій Охріменко.
Під час цього заходу ми визначалися з напрямками діяльності організації, які потребують уваги під час здійснення зовнішньої комунікації з різними цільовими групами. Окремо увагу було приділено структурі та наповненню сайту організації, який також планується оновити.
![](/sites/default/files/styles/compressor/640x427/text_images/3814369f5338bebff3901c093c8c6027.jpg?itok=5F2ZoZe6)
![](/sites/default/files/styles/compressor/640x427/text_images/f808a7cebe2cb3b3feb7024632059593.jpg?itok=VkM0s13a)
![](/sites/default/files/styles/compressor/640x427/text_images/c1e6c06aaeb1c1ce55d83b0a6972bb42.jpg?itok=Vc2RpRtP)
Захід відбувся в рамках реалізації проєкту «Інституційна спроможність в умовах війни: долаємо нові виклики» реалізується громадською організацією «ПРАВО», за підтримки проєкту «Фенікс», що виконується Фондом Східна Європа коштом Європейського Союзу.
![](/sites/default/files/styles/compressor/640x427/text_images/f62aeef3d29dcb37bb15ebbba0b17fcd.jpg?itok=DSsM325W)
![](/sites/default/files/styles/compressor/640x427/text_images/e8d52952fbe3a962a7602e250bc43e74.jpg?itok=aUKW1FVK)
![](/sites/default/files/styles/compressor/640x360/text_images/1637de966e63d255df3957f5f3577f64.jpg?itok=lvOq0JIr)