НАВІЩО БУЛО ЗРИВАТИ ТРОТУАРНУ ПЛИТКУ?
13.11.2014
![images](/sites/default/files/styles/compressor/160x160/text_images/d53a6788c75d4eaf905db9081c5d150b.jpg?itok=gYISQsd3)
Але є одне «але». На одному з відрізків тротуару свого часу вже було покладено досить великий шмат тротуарної плитки. Донедавна вона була в цілком доброму стані. Сьогодні її просто зірвали.
Ось фото цієї ділянки тротуару, яке було зроблено за день до «зриву»:
![100_9896](/sites/default/files/styles/compressor/640x480/text_images/c4d86891ca52c026b42916ae326defdb.jpg?itok=SlDTwnRK)
![100_9897](/sites/default/files/styles/compressor/640x480/text_images/c64fefef2fba24be6e25ae58d6a327fc.jpg?itok=Kh4VqCch)
![100_9898](/sites/default/files/styles/compressor/640x480/text_images/e4a6c733fc958da60ec90c9f3c76456c.jpg?itok=QFWp1WPv)
![100_9899](/sites/default/files/styles/compressor/640x480/text_images/837867e98b5ecbfb421b230f02b43f81.jpg?itok=DgiqFJPZ)
![100_9900](/sites/default/files/styles/compressor/640x480/text_images/1752d732f4c9d97f1f70ac9b8bccf76a.jpg?itok=Y-je6aRI)
Ось фото, яке зроблене сьогодні:
![10582347_899417206747630_1186986446_n](/sites/default/files/styles/compressor/640x360/text_images/3c7d5548f7c1d25b8ce7b65858d72571.jpg?itok=VCXwL1tH)
![10808262_899417093414308_374384965_n](/sites/default/files/styles/compressor/640x360/text_images/612ac82785cffdb803a099a2bde99c5d.jpg?itok=RToBBUjX)
Виникає питання: чи справді була потреба руйнувати тротуарне покриття, навіть для того, щоб покласти інше, але вже іншого кольору?
Є ще один цікавий момент: за неофіційною інформацією комісія, яка виходила на місце, вирішила, що вся плитка має дістатися КП «Хмільниккомунсервіс». Сьогодні повідомили, що працівники (чи власники?) атпеки домовилися з міським головою, що заберуть її собі.