НЕВЖЕ КЕРІВНИЦТВО МІСТА ІГНОРУЄ РІШЕННЯ МІСЬКОЇ РАДИ?

НЕВЖЕ КЕРІВНИЦТВО МІСТА ІГНОРУЄ РІШЕННЯ МІСЬКОЇ РАДИ?
03.03.2015
imagesМинулого року Хмільницькою міською радою було прийнято рішення щодо проведення в грудні засідання «круглого столу», під час якого планувалося обговорити подальші шляхи розвитку курорту Хмільник, як курорту Державного значення.

Необхідність проведення такого заходу зумовлена незрозумілою позицією обласної адміністрації та обласної ради щодо розробки державної програми розвитку міста, завдяки чому на розвиток курорту можна було б залучити суттєві кошти з державного бюджету.

Не зважаючи на те, що рішення міською радою було прийняте ще 27 листопада 2014 року, жодної офіційної інформації щодо дати проведення круглого столу міською владою оприлюднено не було.

Це стало причиною звернення до міського голов из проханням вказати дату проведення круглого столу.

Тоді було отримано відповідь, що зараз не можна вказати точну дату проведення заходу, тому що обласне керівництво не відповіло на направленні листи.

ВІДПОВІДЬ-НА-ЗАПИТ

Тобто виходило, що проблему в проведенні круглого столу створюють голова облради пан Свитко та голова облдержадміністрації пан Олійник, які ігнорують звернення міського голови щодо проведення такого заходу.

Але сьогодні виявилася дуже цікава деталь: після завершення круглого столу, що був присвячений проблемам реформування місцевого самоврядування, мені, як керівнику громадської організації «ПРАВО», вдалося поспілкуватися з головою обласної ради паном Сергієм Свитком.

На моє питання чому він не відповідає на запрошення нашої міської ради щодо участі в засіданні «круглого столу», Сергій Михайлович відповів, що ЖОДНОГО ЗАПРОШЕННЯ ВІД ХМІЛЬНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ НЕ ОТРИМУВАВ…

Що ж виходить? Чи сталася якась бюрократична помилка і лист-запрошення до голови обласної ради просто не потрапив, чи керівництво міста просто ігнорує рішення міської ради і круглий стіл, під час якого мають бути обговорені важливі для розвитку курорту питання, ніхто проводити не збирається?

Голова ради громадської організації «ПРАВО»


Віталій Дорох