НЕВЖЕ ХМІЛЬНИЦЬКІ ДЕПУТАТИ ІГНОРУЮТЬ ВИМОГИ ЗАКОНУ?
11.11.2014
![images](/sites/default/files/styles/compressor/160x160/text_images/d53a6788c75d4eaf905db9081c5d150b.jpg?itok=gYISQsd3)
- Чи ведете ви прийом громадян?;
- Які проекти рішень чи пропозиції подавалися вами на розгляд сесії міської ради?;
- Чи звітуєте ви перед виборцями і т.і.».
Відповідь депутати мали б надіслати у строки визначені ст. 20 Закону України «Про звернення громадян».
Але так сталося, що за визначений час лист-відповідь спромоглися написати лише п’ятеро депутатів. Це Олександр Бойко, Сергій Редчик, Дмитро Луков, Тетяна Карпенко та Володимир Шеремета. Решта – поки що мовчать…
Хочеться вірити, що депутати просто не отримали листів від хмільничан, тому і не поспішають із відповіддю. Тепер, щоб точно знати, чи знайшло звернення своїх адресатів, активісти надіслали рекомендаційні листи з повідомленням про доставку. Що ж чекатимемо та сподіватимемось на їх законослухняність.