НЕВЖЕ ТАКЕ МОЖЛИВО В ШКОЛАХ ХМІЛЬНИКА?
24.11.2014
![yak-namalyuvati-znak](/sites/default/files/styles/compressor/159x160/text_images/0b05e1d4b3bdda449c0a4a31b1c65af6.jpg?itok=Bf4E53r-)
В коментарях до відео користувачі зазначають, що мова йде про вчительку Хмільницької школи №2.
На самому відео вчителька підвищує голос на учня, називаючи його «дибілом» та «придурком».
Зважаючи на певний резонанс, який було спровоковано відеоматеріалом, вважаємо, що начальник управління освіти міської ради пані Галина Коведа та директор Хмільницької школи №2 Олександр Марчук мають дати офіційне роз’яснення щодо цього відео.