Нічний клуб чи «англійський»?
04.07.2010
![d0b8d0b7d0bed0b1d180d0b0d0b6d0b5d0bdd0b8d0b5-136 d0b8d0b7d0bed0b1d180d0b0d0b6d0b5d0bdd0b8d0b5-136](/sites/default/files/styles/compressor/150x150/text_images/62f43ad3d6d3a3d0557879a496b6e39d.jpg?itok=YP1UkSu6)
3 липня 2010 року, в приміщенні Хмільницької районної бібліотеки для дорослих, розпочав свою роботу Англійський клуб. Тепер всі бажаючі хмільничани мають змогу практикуватися у володінні англійською мовою під керівництвом волонтера Американського Корпусу Миру в Україні пана Річарда Віллануеви.
Організатори планують, що клуб працюватиме щосуботи в зручний для учасників час.
За більш конкретною інформацією просимо звертатися до
Валентини Білаш:
bilash-hm@yandex.ru
067 109 12 35
Річарда Віллануева:
therichardvupv@yahoo.com