НОВІ ДОСЯГНЕННЯ ФК «РАДОН»

НОВІ ДОСЯГНЕННЯ ФК «РАДОН»
01.07.2011
Серед багаточисленних видів спорту, які існують у системі фізичного виховання України, футбол займає одне з провідних місць. Важко назвати інший вид спорту, який міг би змагатися з ним у популярності.

Свого часу, «король футболу» бразилець Пеле зазначав, що "футбол – це важка гра, адже в неї грають ногами, а думати потрібно головою". Справді футбол - це мистецтво, це своєрідний спосіб життя.

Доступність цієї гри, простота інвентаря й обладнання, величезна емоційність ігрових ситуацій, необхідність проявлення волі і мужності при подоланні дій суперників роблять футбол цінним засобом фізичного виховання.

Адже футбол дозволяє без великих матеріальних затрат досягти високого ступеня фізичної підготовленості та розвивати швидкість, силу, витривалість, спритність і багато інших рухових якостей, виховувати сміливість, дисциплінованість, рішучість, наполегливість, силу волі та почуття товариськості.

Тому й не дивно, що «спорт № 1» полюбили в усьому світі, він міцно ввійшов у побут сучасної молоді.

Хмільницький міськрайонний футбольний клуб «Радон» щорічно приймає участь у обласних змаганнях різного рівня. В сезоні 2010-2011 років місцева команда змагалася в Чемпіонаті області серед аматорів. Звичайно, з початку сезону амбіції були завершити його в 5-ці команд, але в результаті ряду обставин, зокрема, недостатнього фінансування, відсутності «домашнього поля», команда зайняла 7 місце з 13 команд-учасниць.

Друге коло сезону, взагалі, розпочалось із низки прикрих поразок, але гравці зібрались, знайшли в собі сили і, як кажуть, на завершення «гримнули дверима». Чого тільки варті результати 3-х останніх ігор: "Радон"—"Горизонт" Козятин 5:0, "Нива" Бершадь — "Радон" 1:4, "Радон" — "Кряж-Агро" Крижопіль 5:3. Цілою зливою голів у ворота суперників порадували вболівальників наші футболісти.

Варто зазначити, що саме в цьому сезоні вперше форму місцевої команди приміряли ціла низка молодих місцевих вихованців, що не може не радувати як в плані подальшого футбольного життя клубу, так і в популярності самої гри на теренах нашого краю.

Керівництво ФК «Радон» щиро і сердечно вітає гравців із досягнутим результатом, висловлює вдячність за їх командний дух, самовіддачу та прагнення до перемоги.

Найкращі слова також висловлюємо вболівальникам та всім тим, хто був, є і залишається небайдужим до нашого футболу. Дякуємо за вашу моральну та матеріальну підтримку.

Здобутки ФК «Радон» - то результат нашої спільної праці. Лише разом нам під силу й надалі розвивати «спорт мільйонів», приносячи славу нашому краю та отримуючи позитивні емоції від гри.

Сподіваємося на подальші співпрацю та розуміння.

Віктор Гричанюк


Президент ФК «Радон»