Обрано голову громадської ради при Хмільницькій РДА
21.02.2011
![](/sites/default/files/styles/compressor/150x120/text_images/d913f89b8aaf380429779d957cbbe7de.jpg?itok=bgBWefv0)
Відповідно до порядку денного було заслухано інформацію про результати установчих зборів громадської ради. Зокрема, присутні були ознайомлені з прийнятим головою райдержадміністрації розпорядженням від 16.02.2011 року №83, яким затверджено обраний на зборах склад громадської ради та уповноважено представляти райдержадміністрацію на засіданнях громадської ради - заступника голови Сергія Маташа.
На засіданні було обговорено і ухвалено Положення про громадську раду та регламент громадської ради.
Одноголосно головою громадської ради при Хмільницькій райдержадміністрації обрано Віталія Дороха – керівника Хмільницької районної громадської організації «Право», заступником голови громадської ради: Володимира Вільчинського - керівника Хмільницької районної громадської організації «Всеукраїнське об»єднання лідерів територіальних громад», секретарем: Віктора Гричанюка – Президента міськрайонного футбольного клубу «Радон».