«ОБИРАЮЧИ ДЕПУТАТІВ ДО ВЕРХОВНОЇ РАДИ, МИ З ВАМИ НАЙМАЄМО НА РОБОТУ НАЙМАНИХ ПРАЦІВНИКІВ», - зазначив кандидат в депутати Тарас Коваль…
17.09.2012
![](http://gazeta.ua/img/candidat/0/240_120.jpg)
Пропонуємо вашій увазі відеоматеріал, принагідно зазначаючи, що Тарас Іванович перший, і поки що – єдиний кандидат від нашого округу, який погодився надати відеоматеріал зі своїм виступом для розміщення на Громадському Форумі Хмільниччини. То ж пропонуємо пряму мову:
http://www.youtube.com/watch?v=VbyrGy-eK-8&feature=player_detailpage