Особливості профілактики ВІЛ/СНІД в Хмільнику… Дія друга

Особливості профілактики ВІЛ/СНІД в Хмільнику… Дія друга
01.11.2011
9 вересня 2011 року, громадська організація «ПРАВО» звернулася до Вас, як до Хмільницького міського голови з листом, в якому запропонувала розробити, спільно з добровольцем Корпусу Миру США в Україні Річардом Віллануева, проект, спрямований на профілактику ВІЛ/СНІДу в місті Хмільнику.

У відповідь на наше звернення, ми отримали лист від 28.09.2011 року за №Д-449/02, за підписом першого заступника міського голови, секретаря міської ради пана Петра Дреженкова, в якому містилася відмова Хмільницької міської ради та його виконавчого комітету щодо розробки спільного проекту, спрямованого на профілактику ВІЛ/СНІДу в місті Хмільнику. Мотивація – в Хмільнику і так проводиться така робота, до того ж «на території міста спостерігається доволі незначний приріст ВІЛ-інфікованих: на кінець 2006 року на обліку у лікаря-інфекціоніста Хмільницької ЦРЛ перебувало 9 осіб, у 2007 – 8 осіб, 2009 р. – 10 осіб, 2010 р. – 14 осіб, на 1 січня 2011 року – 18 осіб, станом на 1 вересня 2011 року – 20 осіб»

18.10.2011 року на офіційному сайті міста Хмільника з’явилася інформація про засідання Координаційної ради з профілактики ВІЛ-інфекції/СНІДу, наркоманії у Хмільнику. За інформацією ,розміщеною на сайті, за підсумками засідання координаційна рада ухвалила рішення щодо:
• розширення партнерства між державними установами міста, установами місцевого самоврядування, громадськими та міжнародними організаціями;
• забезпечення впровадження інформаційно-просвітницьких програм та інтерактивних форм для здобуття знань і формування життєвих навичок щодо зменшення вразливості до інфікування серед молоді.
Зважаючи на такі обставини, я вирішив звернутися за роз’ясненнями до міського голови Василя Грушка, та попросив дати відповіді на такі питання:
1. Яким нормативно-правовим актом керувався перший заступник міського голови, секретар міської ради пан Петро Дреженков, приймаючи рішення одноосібно від імені Хмільницької міської ради та її виконавчого комітету про їх відмову в розробці спільного проекту з громадською організацією «ПРАВО», стосовно профілактики ВІЛ/СНІДу в місті Хмільнику? Прошу вказати назву нормативно-правового акту, окремо статтю, а також дату затвердження та номер документу;
2. Прошу роз’яснити позицію міської влади щодо профілактики ВІЛ/СНІДу в місті Хмільнику. Чому громадській організації «ПРАВО» відмовили в розробці спільного проекту, спрямованого на профілактику ВІЛ/СНІДу в місті Хмільнику, одночасно визнавши під час засідання Координаційної ради з профілактики ВІЛ-інфекції/СНІДу, наркоманії у Хмільнику необхідність розширення партнерства між державними установами міста, установами місцевого самоврядування та громадськими організаціями з метою впровадження інформаційно-просвітницьких програм та інтерактивних форм для здобуття знань і формування життєвих навичок щодо зменшення вразливості до інфікування серед молоді.
Нещодавно ми отримали лист-відповідь від міського голови:

Відповідь:


 

Ознайомившись з відповіддю можна зробити висновок, що міським головою було проігноровано питання, стосовно дій першого заступника міського голови. Секретаря Хмільницької міської ради Петра Дреженкова.
Таким чином громадська організація «ПРАВО» залишає за собою право звернутися повторно з інформаційним запитом та вимогою прокоментувати дії вищезазначеної посадової особи. Відповідне звернення вже готується…