ОСВІТА В ХМІЛЬНИЦЬКІЙ ГРОМАДІ: РОЗПОВІДАЄМО ПРО МЕРЕЖУ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ

ОСВІТА В ХМІЛЬНИЦЬКІЙ ГРОМАДІ: РОЗПОВІДАЄМО ПРО МЕРЕЖУ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ
04.02.2022
Продовжуємо інформувати членів громади про освіту в Хмільницькій територіальній громаді. І сьогодні ми поговоримо про мережу навчальних закладів. Тобто, де саме і які саме загальноосвітні навчальні заклади є в нашій громаді.

Отже, наразі в Хмільницькій міській територіальній громаді є 19 навчальних закладів, з них:

  • ліцеїв - 14;

  • гімназій - 4;

  • початкових шкіл - 1.


На цьому зображені можна побачити які саме і де саме знаходяться навчальні заклади в нашій громаді:  • початкова освіта (початкова школа — І-IV клас) - перший рівень повної загальної середньої освіти.

  • базова середня освіта (гімназія — V-IX клас) - другий рівень повної загальної середньої освіти.

  • профільна середня освіта (ліцей — X-XII клас) - третій рівень повної загальної середньої освіти.


Ця стаття була підготовлена в рамках проєкту громадської організації «ПРАВО» «Якісна освіта в громаді – через ефективний діалог з громадськістю», який впроваджується в партнерстві з Хмільницькою міською радою, що реалізується в рамках проєкту «Громадськість за демократизацію», який виконує Інститут економічних досліджень та політичних консультацій за сприяння Європейського Союзу (https://ec.europa.eu/info/aid-development-cooperation-fundamental-rights_en).

Зміст цієї публікації є виключною відповідальністю громадської організації «ПРАВО» і жодним чином не відображає точку зору Європейського Союзу та Інституту економічних досліджень та політичних консультацій.