Палац графа Ксідо представлений у проекті «Найкращі пам’ятки України – обрані народом"
05.04.2014
![4](/sites/default/files/styles/compressor/109x160/text_images/4fc3985af7a30097d5cd7dff14ada1e1.jpg?itok=gzk_wkxr)
Наразі, триває перший етап голосування, що проводиться на обласному рівні. За його результатами буде обрано чотири пам’ятки архітектури з кожного регіону, які й змагатимуться за звання найкращої пам’ятки в Україні у другому етапі.
Вибір десятки найкращих визначних місць нашої держави відбудеться шляхом загальнонародного голосування".
Чи переможе наш палац - залежить від активності голосування хмільничан. Якщо Ви бажаєте підтримати Палац графа Ксідо у конкурсі, - перейдіть за посиланням і віддайте свій голос в його підтримку.