Передвиборча програма Хмільницької міської організації Народної партії

Передвиборча програма Хмільницької міської організації Народної партії
19.02.2010
Передвиборча програма Хмільницької міської організації Народної партії. Сама програма передбачає якісні зміни у сфері політики органів влади, в галузі промисловості, у соціальній сфері, у галузі культури, підприємницької діяльності та молодіжної політики.

Але нажаль, кандидати в депутати від Народної партії висловлюють бажання в Хмільницькій міській раді вирішити проблеми як місцевого так і всеукраїнського значення. Наприклад, партійна організація пропонує на місці вирішити питання міжбюджетних відносин, щоб не менше 60% податкових надходжень залишалося на місцях та законодавчо обмежити вартість квадратного метра житлової площі. Також депутати Хмільницької міської ради від Народної партії взяли на себе зобов’язання виробити реальний механізм повернення втрачених заощаджень та, я прошу уважно вчитатися в зміст передвиборчої обіцянки, - «ліквідація та недопущення дитячої безпритульності та осіб звільнених з місць позбавлення волі». Тобто виходить, що депутати «народники» збираються ліквідовувати «осіб звільнених з місць позбавлення волі». Цікаво як, фізично? Незрозуміле бажання щодо повної комп’ютеризації міських шкіл. Я можу помилятися, але вони, як на мене, вже давно мають комп’ютери…

Також програма містить два ноу-хау, які не зустрічаються ні в одній передвиборчій програмі. Перше – запровадження в банках міста доступних кредитних програм для молоді. Наскільки мені відомо в Хмільнику немає жодного місцевого банку, тільки філії.

Друге – відродження тимурівських команд про кожному шкільному навчальному закладі…

Також «народники» пропонують підтримувати діяльність громадських організацій !!!!!

Критерії оцінки якості передвиборної програми місцевої організації

Народна партія

Залучення членів громади до управління

державою і вирішення місцевих справ 2,2

Розвиток міста та територіальної громади 2,4

Комунальні послуги 2,2

Соціальний захист і гарантії прав громадян 2,4

Екологічна безпека, чистота та збереження довкілля 2,3

Дозвілля 2,3

Загальна оцінка 2.3