Передвиборча програма партії «Відродження»

Передвиборча програма партії «Відродження»
23.02.2010
Передвиборча програма партії «Відродження». Програма не містить «загальноукраїнських» проблем, а повністю присвячена проблематиці міста. Сама програма складається з чотирьох розділів: «Теплий дім», «Квітучий сад», Міцна сім”я» та «Здорове життя».

Розділ «Теплий дім» присвячена розбудові міста, реконструкції та модернізації системи опалення міста та забезпечення житлом населення.

Розділ «Квітучий сад» містить бажання упорядкувати міські парки, сквери, озера, а також реконструкцію доріг міста.

В розділі «Міцна сім’я» приділяється увага дозвіллю та організації шефської роботи з навчальними закладами. Найкоротший розділ – «Здорове життя». В ньому всього два пункти:

- повноцінне життя;

- добросусідство як ключовий принцип злагоди та взаємин із зовнішнім світом.

Для експертів залишилося загадкою, що мали на меті розробники передвиборчої програми.

Також програма, як на мене, містить одну неточність. В ній стверджується, що в місті немає міського парку. А як же парк Шевченка? Незрозуміло…

Є в програмі момент, навколо якого в експертів виникла дискусія. Міська організація партії «Відродження» пропонує «завершити капітальний ремонт спального корпусу Медичного Центру Реабілітації Залізничників» та «активізувати роботи по реконструкції парку Медичного Центру Реабілітації Залізничників з розчисткою каналів та паркових озер». Справа в тому, що в Хмільнику, якщо я не помиляюсь, всі санаторії є відомчими. Тобто – Центральний Військовий Клінічний Санаторій «Хмільник» - міністерство оборони, санаторій МВД – міністерство внутрішніх справ, Медичного Центру Реабілітації Залізничників – міністерство транспорту та зв’язку. І чи фінансується їхня діяльність з міського бюджету – експерти так і не дійшли згоди.

А такий високий рівень зацікавленості міської організації партії «Відродження» Медичним Центром Реабілітації Залізничників пояснюється тим, що перший номер в списку та наразі єдиний депутат міськради від цієї партії є головним лікарем цього закладу.

Критерії оцінки якості передвиборної програми місцевої організації

Партія «Відродження»Залучення членів громади до управління

державою і вирішення місцевих справ 2,1

Розвиток міста та територіальної громади 2,6

Комунальні послуги 2,8

Соціальний захист і гарантії прав громадян 2,4

Екологічна безпека, чистота та збереження довкілля 2,8

Дозвілля 2,8

Загальна оцінка_______________________________ 2.6