ПІДГОТОВКА СТРАТЕГІЧНОГО ПЛАНУ ОРГАНІЗАЦІЇ НА 2021-2023 РОКИ – громадська організація «ПРАВО» провела стратегічну сесію планування своєї діяльності
05.07.2020
4-5 липня, представники громадської організації «ПРАВО» провели стратегічну сесію з розробки Стратегічного плану діяльності організації на 2021-2023 роки, а також Операційного плану на 2021 рік. Участь в заході взяли також волонтери організації та представники партнерських організацій: Галина Якобнюк (правова консультантка), Людмила Шевченко (громадська організація «Планета добра»), Ганна Мариніч (Бюро правової допомоги), а також Володимир Мельничук (громадська організація «Громадянська варта»).
В якості фасилітатора виступив Руслан Бахтиєв.
Перший день був присвячений діагностиці стану організації, визначенню спільного бачення, а також перешкод, які можуть вплинути на досягнення очікуваних результатів.
Другого дня учасники формували стратегічні цілі, визначали напрямки діяльності, а також планували конкретні заходи на найближчі роки.
Далі, після опрацювання всіх матеріалів паном Русланом Бахтиєвим, буде підготовлено проект Стратегічного плану діяльності організації на 2021-2023 роки, а також операційний план на 2021 рік. Після проведення онлайн консультацій ці документи буде доопрацьовано та затверджено.
Захід відбувся за підтримки ІСАР «Єднання» в рамках конкурсу грантів з організаційного розвитку організацій громадянського суспільства.
![](/sites/default/files/styles/compressor/640x360/text_images/5305a6c8f9bc841fbcb06ac734acaba0.jpg?itok=a1vr0nZI)
В якості фасилітатора виступив Руслан Бахтиєв.
Перший день був присвячений діагностиці стану організації, визначенню спільного бачення, а також перешкод, які можуть вплинути на досягнення очікуваних результатів.
![](/sites/default/files/styles/compressor/640x360/text_images/63af2ef641ad0ed3a889d53958d0099e.jpg?itok=IgxdqQQW)
Другого дня учасники формували стратегічні цілі, визначали напрямки діяльності, а також планували конкретні заходи на найближчі роки.
Далі, після опрацювання всіх матеріалів паном Русланом Бахтиєвим, буде підготовлено проект Стратегічного плану діяльності організації на 2021-2023 роки, а також операційний план на 2021 рік. Після проведення онлайн консультацій ці документи буде доопрацьовано та затверджено.
![](/sites/default/files/styles/compressor/640x360/text_images/24f10dd60d853306aa38653f4d82e16e.jpg?itok=wOorx-mr)
Захід відбувся за підтримки ІСАР «Єднання» в рамках конкурсу грантів з організаційного розвитку організацій громадянського суспільства.