ПІДГОТОВКА СТРАТЕГІЧНОГО ПЛАНУ ОРГАНІЗАЦІЇ НА 2021-2023 РОКИ – громадська організація «ПРАВО» провела стратегічну сесію планування своєї діяльності

ПІДГОТОВКА СТРАТЕГІЧНОГО ПЛАНУ ОРГАНІЗАЦІЇ НА 2021-2023 РОКИ – громадська організація «ПРАВО» провела стратегічну сесію планування своєї діяльності
05.07.2020
4-5 липня, представники громадської організації «ПРАВО» провели стратегічну сесію з розробки Стратегічного плану діяльності організації на 2021-2023 роки, а також Операційного плану на 2021 рік. Участь в заході взяли також волонтери організації та представники партнерських організацій: Галина Якобнюк (правова консультантка), Людмила Шевченко (громадська організація «Планета добра»), Ганна Мариніч (Бюро правової допомоги), а також Володимир Мельничук (громадська організація «Громадянська варта»).В якості фасилітатора виступив Руслан Бахтиєв.

Перший день був присвячений діагностиці стану організації, визначенню спільного бачення, а також перешкод, які можуть вплинути на досягнення очікуваних результатів.Другого дня учасники формували стратегічні цілі, визначали напрямки діяльності, а також планували конкретні заходи на найближчі роки.

Далі, після опрацювання всіх матеріалів паном Русланом Бахтиєвим, буде підготовлено проект Стратегічного плану діяльності організації на 2021-2023 роки, а також операційний план на 2021 рік. Після проведення онлайн консультацій ці документи буде доопрацьовано та затверджено.Захід відбувся за підтримки ІСАР «Єднання» в рамках конкурсу грантів з організаційного розвитку організацій громадянського суспільства.