ПІДТРИМКА ВЕТЕРАНІВ В РОЗВИТКУ ПІДПРИЄМНИЦТВА – в громадах району відбулися інформаційні зустрічі

ПІДТРИМКА ВЕТЕРАНІВ В РОЗВИТКУ ПІДПРИЄМНИЦТВА – в громадах району відбулися інформаційні зустрічі
02.06.2023
Ще в 6 громада Хмільницького району, а саме в Калинівській, Глуховецькій, Козятинській, Війтівецькій, Іванівській, Махнівській та Самгородській, відбулися інформаційні зустрічі в рамках реалізації проєкту «Підтримка ветеранів в розвитку підприємництва: від перших кроків до стабільного доходу». Його виконує громадська організація «Спілка учасників АТО м. Хмільника та Хмільницького району» в партнерстві з громадською організацією «ПРАВО».Під час інформаційних зустрічей присутні дізналися про проєкт, його мету та завдання, про заходи, які відбудуться під час його реалізації, а також про очікувані результати від його реалізації.

Проєкт реалізовується на території 9 громад Хмільницького району Вінницької області. Основна мета проєкту: надати ветеранам та членам їх сімей, які здійснюють підприємницьку діяльність або мають намір розпочати власну справу інформаційну, менторську, консультативну, правову підтримку, а також експертний супровід в підприємницькій діяльності.

Під час реалізації проєкту вже проведено 9 інформаційних зустрічей з представниками ветеранського середовища, під час яких поінформовано про можливості, які ветерани можуть отримати, завдяки участі в цьому проєкті, а також розроблено навчальну програму.Далі планується сформувати групу в кількості 30 осіб (ветеранів або членів їх сімей) та провести навчання для цієї групи щодо поглибленого вивчення основних засад ведення підприємницької діяльності (реєстрація ФОП, регуляторна політика, антикорупційна експертиза НПА, що регламентують діяльність бізнесу, основні вимоги закону «Про адміністративну процедуру», підтримка власної справи національними та міжнародними організаціями, оренда та придбання державного чи комунального майна, участь в торгах через електронну систему Prozorro тощо).Варто зазначити, що протягом всього терміну реалізації проєкту, всі ветерани, а також члени їх сімей, які проживають на території громад Хмільницького району, можуть отримувати безоплатно правову, менторську, консультаційну допомогу та експертний супровід щодо започаткування та ведення власної справи.Проєкт «Підтримка ветеранів в розвитку підприємництва: від перших кроків до стабільного доходу» реалізовуватиметься громадською організацією «Спілка учасників АТО м. Хмільницького району» в партнерстві з громадською організацією «ПРАВО» за фінансової підтримки Українського ветеранського фонду.